Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Single player mode keyiflide bolumun basindan missionin oldugu yere sehirler arasi otobus yolculugu yapmak zorunda olmasak daha guzel olurmus. Kesinlikle waypoint sistemi eklmeleri gerekiyor. Zaten load screende 10-15 dk yiyoruz birde 5 dk glider yolculugu yoruyor. Bu ikisi disinda bir sikayetim yok oyunla ilgili, bence olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

sitesinde okudum da ben bunu kısıtlı bir süre için ps3'e alınca ps4'e free pass kazanıyormuşum. yalnız tam anlamadığım bir durum bu free passte zaman aşımı ve/veya belirli bir limit var mıdır? (http://www.destinythegame.com/uk/en/digital-upgrade) bu şekilde bir uygulamaya giden var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Konsolu alalı çok olmadı ama Auto-aim'i iyi değil bazı yerlerde gereğinden fazla. Yanlış değilsem silahın kilitlenmesini artıran geliştirmeler de vardı ki iyice...

Kanuni, takılma sorunu başka bir nedenden dolayı olabilir. Kutulu mu almıştın? Son 15 dakikayı kaydetme olayı bir hayli düzgün çalışıyor çünkü her oyunda.

Ben de 5 gün önce nasıl nişan aldıklarından falan yakınmıştım ancak oyun fazla fazla yardım ediyor ve alışılıyor. Epeyi de keyif alıyorum PvP'sinden Beta'ya göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün freeroam ve PvP control oynadım. Control'de acaip keyif aldım. Konsolda FPS oynuyorum resmen kendime şaşırıyorum. 2. oluyorum falan ooh. Ve oldukça tatmin edici oluyor her oyun.

Freeroam'da ise görevler ötesi bayık. Aynı koridorlardan defalarca geçiriyor. Mindless grind yapıyorsun. Telefonla konuşurken zevkli oluyor aslında. Oyuna odaklanmadan takılıyorsun. Sonra Bounty'leri keşfettim. O biraz daha amaçlı kılıyor freeroam'u.

Ama LVL 20'den sonra ne olacak bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...