Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

Bir çok eleştirilecek yanı var oyunun eyvallah ama o pasif skill ağacı/tablosu yeni karakter açtırmak için insanı gazlıyor bir şekilde.

Reskill olmalı ama. Reskillsiz olmaz. Ne bileyim reskill için 5 exalted orb istesin mesela. Aklıma yeni şeyler geldikçe karakter açıyorum. Şu an 1 tane lvl75, 2 tane lvl62-63, 2 tane lvl 50-55, 2 tane lvl20-30 karakter oldu. Tabii çoğunu geçen sene açmıştım. Release'den beridir değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla build denemek için 50 saat grind'a ayıracak kadar uzun değil hayat. d2'nin en kötü kısmını almışlar, d3 bile akıllandı o bakımdan.

hayır aktif skill'leri gem gibi elastik bir sisteme oturturken pasifleri sabitlemek hiçbir akla hizmet değil.
Kaede said:

Belki tekrar yukleyip scion acarım diyordum da bu adamlar şimdi yeni classi death knight hesabı mı releaseledi ? Napmak lazım bir kere bitirmek mi

evet, hemen endboss öncesinde scion'u kafesten kurtarınca aktive oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@sam grinde ayıracak zamanın yoksa bu oyun sana göre değil zaten. Oyunun olayı grind lvl 1de de aynı 80de de. Ayrıca respec olayı bu kadar takılacak bir mevzu değil eğer kendim beceremem çöp olur diyorsan bi tomar build var nette ac sıfır riskle oyna. Ha illa kendim yapacam diyorsan zaten lvl 70-80 görmeden seni nelerin beklediğini bilmeden kasacağın karakter buyük ihtimal çöp olcaktır bu kacınılmaz. lvl 80 e geldiğimde düşürdüğüm regretlerle beraber totalde bi 35 recpec point birikmişti ki bence yeterli bir şeyleri düzeltmek icin. Birde 1-50 arası 7-8 saatte kasılıyor bir kac tip okunursa falan yani çalişan eden insan bile 3-4 güne yeni charını hazır edebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

pardon çalışan max life. low life değil.

bir kere oyunun oynanışı keyifliyse arpg'ye zamanım var, max lvl yaparım güle oynaya. ama aynı karakteri sıfırdan kasmaya zamanım yok. kaç tane sınıf var zaten, sıfırdan karakter kasacaksam gider onları oynarım. oyunun aynı sınıfı baştan açtırması 2013'te ayıp.

neyse offline builder buldum da oradan birşeyler hazırladım iyi kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam cyclone yalnız şu an en rezalet skill sanıyorum. D3 ww arıyosan öyle bişey yok bu oyunda. Bir de ranger oynaması en bayık class, daha doğrusu bow buildleri çok bayık.

Ben aslında sana discharge önericem benim oyunda en çok zevk aldığım build ama vaal pactin canına okudukları için 15-20 node ağacın etrafından dönmek zorunda kalıyosun. Yine de tamamen unique item kombinasyonu üzerine kurulmuş çok güzel bi build. 80k dps e kadar ulaşıyor void battery weapon ile.

Onun dışında sen kesinlikle cold crit falan tarzı bi range build oyna yoksa d3 teki melee hissi bu oyunda yok. Ben de poe hardcore da ölüp ölüp d3 e başlamıştım, barbarın level 1 de moba vuruş hissi falan mükemmel gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...