Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

o zaman scion açınca onunla ww yapa yapa gezerim, rain of arrows da lightning arrow da birbirinden bayık.

şuraya iki mesaj atana kadar town portal kendiliğinden kapanmış, harbi bravo.

sadomazo komünitesi filan mı feedbacklemiş nedir bunun hikayesi merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

mantıken aynı yeri tekrar oynamaman gerek zaten. eğer karaktere güvenmiyorsan veya boss fight'a giriyorsan gate açıyorsun zone'a girdiğinde. çok afaki durumlarda frozen falan ölüp belki öyle bir duruma düşersin o da 40 yılda bir olur, gerilmezsin tekrar 15 tane yaratık öldürdüm yine.

senin durumun baya farklı olmuş asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belasını versin ya, o girişi bulana kadar 45dk gezdim. şimdi tekrar bulup bir de içeride aynı yere gideceğim tekrar.

cidden pes doğrusu. çocuğa versen bu kadar kötü sistemler düşünemez. tuvalete de gitmeyeceğiz oyunu açınca, mmo'da raid yapıyoruz çünkü. akılsızlığın zirvesi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır takıldığım nokta o değil elbette. girişi bulmam yarım saatten fazla sürdü. dümdüz koş kadar basit değil yani, abuk sabuk haritalar, girişi çıkışı belli değil. "kuzeye koştum yoldan tamam kapı çıktı" olmuyor, denedim öyle hüsran oldu kaç kere.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

community ciddi ciddi "15dk'de bir haritalar resetlensin" mi demiş? ne akla hizmet peki? ne işe yarıyor?

harita resetlemek isteyen relog yapar, 15sn'lik iş.

Fakat oyunda race, ladder vs. tarzı şeyler de var. Tamamen serbest reset de o durumlarda exploit yapılmasın diye istenmemiştir. İkisinin arası bir nokta olarak 15 dakika belirlenmiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Hack & Slash böyle bir şey yalnız, yaptığın şeyin aynısını tekrar yap, fakat daha iyi yap. Item düşsün, xp al, daha hızlı kes. Mantık bu, o haritayı temizledim artık oraya geri dönmemeliyim demek çok saçma H&S için.

Hayır hack n slash böyle birşey değil.

Yaptığın şeyin aynısını yapmaya mecbur bırakmaz seni, ya kendi isteğinle tekrar başlatırsın haritayı ya da başka zorluk seviyesinde tekrar oynarsın ama seni oyunu bitirebilmek için aynı bölgeyi aynı zorluk seviyesinde aşmaya mecbur kılan bir hack n slash bilmiyorum ben. Diablo'nun hiçbir oyunu böyle değildi, keza Titan Quest de.

Ben şansımı tekrar denemek istersem oyundan çıkıp girerek kendim resetlerim haritayı, oyun beni buna mecbur bıraktıktan sonra bir anlamı kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Burst dmg ve criticallar evasion a bağlıysan ve evade edemezsen kontrol edemediğin için ölmene sebep oluyor (life leech instant heallemiyor, vaal varsa bile kompanse edemeyebilirsin). Armor çok daha avantajlı. Daha stabil gelen gideni kontrol edebiliyorsun. Ama level 70 e kadar sıkıntı olmaz life node alırsan diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...