Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

lvl 55 oldum. Şimdi fellshrine run yapıyorum. LvL kaça kadar buradan güzel xp gelir? Adam gibi item düsmüyor. Düzgün birşeyler düsmesi için mekan dışında lvl yüksek olması mı lazım ? Mesela lvl 60 iken düsen drop kalitesi 55 e göre daha mı iyi ? Aynı mekanda bile ?

Fellshiredan 59 lvl itemlar düşüyor item kaliteni mercilessı facerolla yakın hale getırebilmen için o 59 civarı itemlardan ya beyaz dahi olsa bol soketli ve linklisini bulacaksın ve sarı yapıp upgradeliycen yada şansına iyi sarı düşürüp socketlerle oynıycan. Currencyin biraz iyi olmalı bunun için ister alt charlarla farmla low levelı orblar için ister orayı farmla. Benim gördüğüm bu. Ama maplere geçmeden act3 tende biraz item yapmalasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Map olayı benim gördüğüm kadarı ile şöyle:

1 kere map düşürdün mü arkası geliyor. Açtığın mapten %75-80 başka bir map düşüyor. Onu açıyosun, başka daha düşüyor falan. Önemli olan ilk map'i bulabilmek :)

Ben ilk mapi herhalde yürminci docks farmında falan düşürmüştüm. lvl 65-66 falandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Bende şimdi 3 tane map var biri %7q, nasıl craftlıyoruz bunları direkt alch mı basıym?

yoksa chance deneyip alter, regal falan mı devam ediym?

Map leveline bağlı. Düşük mapse direk trans basabilirsin. Sonrasında alter. More magic,rare Monster, Area is maze falan gibi modlar güzeldir. Yüksek Level map düşme şansını artırıyor rare ve magic moblar mlvl dan dolayı.
Alc basacaksan quality ı 20 le önce daha mantıklı.

Vaal pyramid e Chance basın tabi bir ihtimal
Sosyal ağlarda paylaş

itemlar geri kaldı diye beyaz bulup, quaility basıp, maviye çeviriyorum. Sonrada bonuslarını ayarlamaya çalışıyorum. Level 26.
- Hatamı ediyorum? iyi kötü, bunları sonrayamı sklamak gerekiyor.

- Birde ben pasiflerde kafama göre gidiyordum. With açmıştım, Fire verdim herşeyi. Sanırım sıfırlama işi zahmetliymiş? şimdi ne halt edecem ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...