Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (HnS) RPG. #2

reampage

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

ben %12 LA %13 LMP faster attacks wed life leech kullanıyorum.

buffla birlikte 2500 civarı bi LA damage im var. fakat emin değilim chaine geçip geçmeme konusunda. %8 bi chainim var 6 link olsa düşünmeden geçicem ama chaini takmak için neyi feda edicem bilmiyorum. bi de magic moblarda düşük dps ile loh e umut bağlayabileceğimden emin değilim. çünkü instant recover olmuyo biliyosunuz en azından yüksek damage ile magic mobları daha hızlı öldürüyorum.

benim tek düşündüğüm nokta level 78-79 white craftlıyorum pure evasion itemlarla birlikte grace buffıyla 9k gibi bir armorum oluyo. ama fiziksel damage aldığım nokta çok az. resistlerde de hemen hemen capim. yani bişeyleri fazla yapıyorum ama dengelemek çok zor. keşke eva yerine life falan rollese itemler.

LvL 76 elemental bow marauder oynuyorum. Elemental Damage veren Thicket veya Imperial bow bulabilirsen faster attacks a gerek kalmıyor. Ben 5L Thicket kullanıyorum. Henüz 6L bulamadım. LA+LMA+Chain+Weapon Elmental Damage+ Life Leech kullanıyorum. Life on Hit nerf yedi o yüzden bana Life Leech daha iyi geldi. Chain ile beraber 780 dps var LA üzerinde. Hızlı bir bow ile Chain kullan bir daha bırakmazsın.

Tek target için Elemental Hit kullanıyorum. Maalesef 4L olarak kullanabiliyorum. Elemental Hit + Faster Attack + Weapon Elemental Damage + Add Lightning Damage. 4L olmasına rağmen 3,5k civarı dps var.

Curse olarak Elemental Weakness kullanıyorum. Çok yararı oluyor. Çünkü bende frost ve fire damage epey fazla mevcut. Bütün Resistleri 45 düşürmek epey faydalı. Bütün Curse Gemleri kullandım. En çok bundan memnun kaldım.

Blood Magic açık olduğu için Grace,Wrath ve Anger kullanıyorum buff olarak. Reduce Mana ile 250-300 civarı bir HP reserve ediyor.

Son olarak ise Decoy Totem mutlaka kullan. Koştuğun yerin tam aksi konuma koyduğun zaman en aşağı 5-6 hit fazla yapıyorsun. Mekaniğine alışınca Map Boss yanına yaklaşamıyor. Sürekli toteme gidiyor. Bazı Rare Moblarda da iş görüyor. Başlarda 1 hit mefta olsada ilerleyen levellarda 3 hit dayandağı oluyor. Ben çok faydasını gördüm.

Benim itemler çok ahım şahım değil. Sadece Chaos Res dışında 80 all res yaptım. 4k can var. Map farming başlayalı daha bir kez öldüm. Sadece bir adet 5L item var. İki adet 6L bulsam on numara olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi buildim, güncel.

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIAAdEFLQguDjwOrRQgFHEYkRjbGS4ZjiFgJ-0otSmlMn41kjboNuk6UjqzQKBBqkOcRmlKfU7IUEdQUFRJValWBFb6WGNYr1nzW69fP2BLYIhhUmOnZp5noG6qcql07XTxeA1673zZhmCHdozPkAqQVZe0m42euaJApzCnhKlurKqsuq_rtfK53cAaxBXEosT2xtjTftSP3Q3dRt-_42rnUu2D7g7vDu9O8i_0-PZI9zL46_rS_E78xQ==

ufak tefek modifiyelerle kendi buildim tabi, yoksa temeli martincreek'in buildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...