Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

işten çıkıyorum, servis eve yaklaşırken yemeksepetinden siparişi veriyorum, eve girerken yemeği alıp pijamaları giyip hemen aralıksız başına geçiyorum. yok böyle bir şey ya. kaç gündür akşam 6-12 arası aralıksız oynadım hala %4 bitmiş. bir de side op, baseyle ve staff ile uğraşma, resource toplama, eski görevleri S ile bitirme hırsım sayesinde bu süre uzuyor, sizde de var mı her şeyi incik cıncık etmeden ilerlememe takıntısı?
Sosyal ağlarda paylaş

23. bölümü bitirdim, 8 bölüm kaldı. Sideopslardan bunaldım biraz direkt ana görevi bitirmeyi planlıyorum şimdilik.

Sadece şöyle bir şey, play recordstan completiona bakabiliyorsun:

Side ops completion %55 civarı
Mission task completion (bölümleri bitirirken tüm taskleri bitirmek zorunda olmadığın için): %30-40 civarı galiba
Mission completion (işte bu asıl missionlar): %45-50 civarı

31 bölümün 8 bölümünü bitirdiğimde main mission completiona %45-50 veriyor olmasında bir gariplik var sanki ya.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa MGS oynuyorum da non-lethal gitmenin ekstra bi faydası var mı? Bi de mesela hekşat bile vursam tranqladığım adam bi süre sonra uyanıyo, ama bionic arm'la stunladığım adam 5-10 falan yattı yere. Tranaq gibi stun da açılıyo mu kendiliğinden, açılıyosa ne kadar sürüyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

İlk defa MGS oynuyorum da non-lethal gitmenin ekstra bi faydası var mı? Bi de mesela hekşat bile vursam tranqladığım adam bi süre sonra uyanıyo, ama bionic arm'la stunladığım adam 5-10 falan yattı yere. Tranaq gibi stun da açılıyo mu kendiliğinden, açılıyosa ne kadar sürüyo?

Lethal her kill - puan demek yuksek rank ile mission bitirmek istiyorsan non lethal gidicen.

Stun daha hizli kalkiyor tranq ile uyuttugun cok daha yavaş zamanları unuttumda google dan bulabilirsin tahmini tranq 5dk stun 2dk fln idi.

Oyunun zevkli yani non lethal oynamak ayrica her zaman herkesi ortadan kaldircam diye kasmaya gerek yok hizli ve minimum kill ile mission bitirmek s rank getirir. Ayrica oyunun dogasi budur ilerde alisiliyo cok hizli gidip grab grab oynamaya.

Bu arada birde tüyo vereyim tranq sniperi actiktan sonra wep custom yaptiran gunsmithi bulunca susturucuyu kendiniz manual takabiliyorsunuz 4-5 kişilik kamplari farmlamak 10snye aliyor böylece :p

Şuanda assault rifle (rubber ammo) snipera uzi den tabancaya herseyim nonlethal ve tabiki quite tan d-walker a da.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni yeni non lethal kasmaya basladim bastan dan dun girsemde, 3 kere alarm caldirdigim oluyodu filan bir missionda :P

benim icin motivasyonu askerlerin skillerinin artmasi arttirdi, simdi daha feci kasiyorum a+ skill ile filan gelmeye baslayinca askerler

quieti bilmemde d-dog sahane ya, ben yangelip yatiyorum o markliyor tik tik sahane rahat oldu bole
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...