Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

PastorOfMuppets

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

ulan 180'i veremiyom diyorum sen ne diyon sdfsd

küçüklüğümde psx varken çok oyun oynuyordum da,
ps2'de bir iki kere pes 2009
ps3'te mgs ve pes
başka oyun oynadığım yok zaten (:

veremiyorum başka konu zaten canım.

verecek olduktan sonra da kötü ama ps3 e 180 tl vermek çünkü çöpe giden para gibi çamur baya ps3 grafikleri. oyun hakkını verse donanım hakkını veremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fikrimiz değişebilir tabi bitene kadar ama sadece aralarda 3-5 main mission ile goty olamaz diye tahmin ettim.

witcher main quest zaten güzeldi ama side questlerde de çok iyi hikayeler vardı. atmosferi çok iyi yedirmişti.

bunun gameplay iyi ama yan görevler ağır sandbox. atmosfer yaratabilecekleri bi dünya da yok. sadece main mission ile goty olabilmesi için baya baya aşmış olması gerekecek story'nin. bakalım utandıracak mı.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten side questlerde hikaye sunum gerekmiyor. Oyun rpg degil tactical stealth action.

Mgs3 gibi bir efsane de mesala bazen ben diyordum keske daha fazla alan olsa biraz daha aksiyona girebilsek bulduklarimizla vs. Bunda istedigin kadar gameplaye doyabiliyorsun buuhteşem olmuş.

Birde bu oyun yani misal görevi tekrardan daha kusursuz ya da daha hizli yapmak vs eglendirebiliyor. Witcher3 te mouse sol click ve fixes setleeden baska birsey yok yani gameplayde. Dünyasi nekadar güzel ve dolu tasarlanmis olsada.

Şu main storyde biraz yardiralim bakalim neler cikacak.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

fikrimiz değişebilir tabi bitene kadar ama sadece aralarda 3-5 main mission ile goty olamaz diye tahmin ettim.

witcher main quest zaten güzeldi ama side questlerde de çok iyi hikayeler vardı. atmosferi çok iyi yedirmişti.

bunun gameplay iyi ama yan görevler ağır sandbox. atmosfer yaratabilecekleri bi dünya da yok. sadece main mission ile goty olabilmesi için baya baya aşmış olması gerekecek story'nin. bakalım utandıracak mı.

+1 katıldım buna. Evet daha görmedim karşılaştırmak için erken ama ben de böyle düşünüyorum şimdilik. Dur bakalım göreceğiz. Karşılaştırma goty için bu arada oyun çok iyi yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

benim tek şikayetim base de gidip millera fln enseye patlatasım var ama adam yok ortada girilmiyo odalara. bi medical yerde aşşa indim şimdilik topladıgımız çiçegi böcegi ekmişler orayada.

bide sideop bitirdiniz diyelim, heli cagırıp digerine bırak diyemyorsun, illa heli havalanıyor tekrar missiondan seciyoruz böle 2-3 dk vakit kaybı var sürekli.

nerde bi camp var hemen adamların statlara bakıp iyiyse yolluyorum basee böle sürekli her mission 1 saat uzuyo.

squadları missionlara yollama olayıda acıldı, adeta savaş lorduyuz. UN bile basıyo parayı gizli saklı işler yaptırıyor.

GOTY
Sosyal ağlarda paylaş

Eski mgslerde oyunun yarisini stealth oynayip yakalandigimda 1-2 restart sonradi yeter be diyip dan dun daliyirdum (mgs3 de sorrow cok kotu odetmisti bunun bedelini :P), bu oyunda ise adam ve ekioman fultonlamakla geciyor vaktim, olduruceksem bile once cqc veya tranq ile etkisiz hale getirip issiz biyerde olduruyorum :P codename octopus oldu ben wolf olmak isterken ahahahah. Kojima deliverlamis zaten, surekli headshot calisinca rakip alisti kask takmaya basladilar direk, oplari acmadigim icin zorliyor su anda :P

Legendary Gunsmith i afrikada kacirmayin bu arada, 3 tane varmis, ilki research icin gerekli, ikincisi vehicle boyama vs aciyormus ama op olan ucuncusu silah aksesuarlarini customize etmeyi aciyormus, susturucu takilamayan silahlara susturucu takabiliyormus filan cok eglenceli diyorlar

Motherbase ise hayal kiriklgi oldu tape sacmaligi gibi, cutscene e konulucak en azindan codec olcak konusmalari getirip al teyp sana bos zamaninda dinle diye iteklemesi hos olmadi, ruhsuz o bakima oyun. Hep yanliz calisan bir ajandik bu seride ama en hardcore mgs3 gibi izole ortamlarda bile codec yuzunden yanliz hissetmiyordum, hep gevezelik yapicak birileri vardi bunda ise kutuk gibi snake, en duygusal anlarda bile yorum yapmiyor, sesini duymiyorum resmen. Duydugum tek ses sifir mizah ile mission yoruma yapan miller ile arada giren ocelot heh. Oysa ne dua ediyordum japonca oynamamiza izin verdiler bu defa diye, sugitanin miller performansi sahaneydi pwda, snake zaten efsane ama ihhh, bi "matase dana" bile duyamadik daha T_T
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...