Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu #2

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum. Bir çoğunuz bunu söylemişti...

Bugün Kadıköy'de buluştuk, önce sinemaya gittik ardından barlar sokağına ardından da Happy Moon'da yemek yemeye. Herşey güzel gidiyordu yemeğimizi yedik, bana o kadar kibar davranıyor ki dudağımın kenarındaki hardalı bile kendi peçetesi ile siliyordu. Derken wc'ye gitmek istedi. Bende telefonunu oyun oynama bahanesiyle alıkoydum. Bana oyunu açtı ve gitti. Ama bilmiyordu ki işin aslı telefonu onu stalklamak için istemiştim...

Vakit kaybetmeden mesajları açtım, normal gibiydi taaki en aşağı inene kadar. Günlük'de bahsettiğim herif ile yapımış bir mesaj vardı. Mesajı açtım. 14 Ekimde geçmiş bir takım konuşmalar vardı. (İroni: Paticike başlığı 13 ekimde açmıştım). Hızlıca okudum, bizim hatun elemana her mesajında öpücük yollamış yok 4. leventten bilmemneye bıraktığın için teşekkür ederim vs. ama net sevgilim aşkım falan diye konuşmamış hiç. Ayrıca benim bildiğim o gün ankarada olması gerekiyordu. Vücudum adrenalin salgılamaya başlamış, kalp atışlarım hızlanmıştı. Sanırım ilk defa bu kadar net aldatıldığımı hissetmiştim. Pek bir geçmiş de yoktu belki de vardı ama whatsup yada facebookdaydı, belkide silmişti. Hemen birşeyler yapmalıydım, adamın telefonunu kaydettim. Yol versem bile o lavuğa dayak atma dürtüsü daha ağır basmıştı.

Eleman Ankarada ikamet ediyor normal şartlarda ama şuan ya burda yada bir aralar burdaydı gitti. (Hatun düzeldiğine göre gitmiş olabilitesi yüksek tabiki). Elbette bu hatuna artık daha güvenemem. Medet falanda ummuyorum. Ya rolüme devam edicem yada yol verip elizabeth'e dönücem. Yorumlarınızı bekliyorum patiler.

istek üzerine anket kapatıldı /sae
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

ginaly said:

lan hala akıllanmamışsın ya.
sorun onun aldatması değil,
senin aldatmaman.
1,5 aylık ilişkide ne bu sadakat.
dostum f=ma'dan sonra en genel geçer kural 4s'tir.
ki f=ma da yattara oldu, 4s hala ayakta, var git sen hesabet.

hade len!

1,5 aylık ilişkinde aldatmamak için bana bir tane sebep söyle.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

NolaxThensbane said:

ginaly said:

lan hala akıllanmamışsın ya.
sorun onun aldatması değil,
senin aldatmaman.
1,5 aylık ilişkide ne bu sadakat.
dostum f=ma'dan sonra en genel geçer kural 4s'tir.
ki f=ma da yattara oldu, 4s hala ayakta, var git sen hesabet.

hade len!

1,5 aylık ilişkinde aldatmamak için bana bir tane sebep söyle.

denk getirememek tabii ki

kabul edelim beyler
çoğumuz beceriksizlikten sadık kalıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Biliyorum. Bir çoğunuz bunu söylemişti...

Bugün Kadıköy'de buluştuk, önce sinemaya gittik ardından barlar sokağına ardından da Happy Moon'da yemek yemeye. Herşey güzel gidiyordu yemeğimizi yedik, bana o kadar kibar davranıyor ki dudağımın kenarındaki hardalı bile kendi peçetesi ile siliyordu. Derken wc'ye gitmek istedi. Bende telefonunu oyun oynama bahanesiyle alıkoydum. Bana oyunu açtı ve gitti. Ama bilmiyordu ki işin aslı telefonu onu stalklamak için istemiştim... Vakit kaybetmeden mesajları açtım, normal gibiydi taaki en aşağı inene kadar. Günlük'de bahsettiğim herif ile yapımış bir mesaj vardı. Mesajı açtım. 14 Ekimde geçmiş bir takım konuşmalar vardı. (İroni: Paticike başlığı 13 ekimde açmıştım). Hızlıca okudum, bizim hatun elemana her mesajında öpücük yollamış yok 4. leventten bilmemneye bıraktığın için teşekkür ederim vs. ama net sevgilim aşkım falan diye konuşmamış hiç. Ayrıca benim bildiğim o gün ankarada olması gerekiyordu. Vücudum adrenalin salgılamaya başlamış, kalp atışlarım hızlanmıştı. Sanırım ilk defa bu kadar net aldatıldığımı hissetmiştim. Pek bir geçmiş de yoktu belki de vardı ama whatsup yada facebookdaydı, belkide silmişti. Hemen birşeyler yapmalıydım, adamın telefonunu kaydettim. Yol versem bile o lavuğa dayak atma dürtüsü daha ağır basmıştı. Eleman Ankarada ikamet ediyor normal şartlarda ama şuan ya burda yada bir aralar burdaydı gitti. (Hatun düzeldiğine göre gitmiş olabilitesi yüksek tabiki). Elbette bu hatuna artık daha güvenemem. Medet falanda ummuyorum. Ya rolüme devam edicem yada yol verip elizabeth'e dönücem. Yorumlarınızı bekliyorum patiler.

ya bence bi anket koy; dayak atma konusunda. başını belaya sokmayacaksan temiz bi dayak iyi gider
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...