Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu #2

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

ginaly said:

seçeneklerin olmazsa nasıl kıyaslayacan.
diyalektik.

abi tamam da senin zaten bir kişiye bağlanma diye bir amacın yok ki. aile kurmak için değil pompa için kadın aranıyorsun hani talep fonksiyonları farklı

aksine abi, aile kurmak için arıyorum.
trial&error süreci bu.
ne kadar çok sample'ı test edersem elimde o derece geniş bir data olur. sonuçta evlenince nşa'da 40 yıllık bir ilişkiye başlamış olacam. 40 yılın nasıl geçeceğini forecast etmem lazım ve elimde ne kadar büyük bir data olursa o derece iyi forecast ederim.
allah belamı versin, ıy, xunn gibi konuşuyom, ingilizcem çok iyi, dayt.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

NolaxThensbane said:

seçeneklerin olmadığını nereden çıkarıyorsun.

herkes aldatmayı tercih etmez bunu neden kabullenemiyorsun.

demekki gerçekten sevememişsin karşındakini ve kendini kandırmışsın yada bir sözün arkadaşında bile duramamış uçkuruna yenik düşmüşsün ve herkesin bunu yaptıgını, normal karşılamamızı istiyorsun. yok öyle bir dünya.

çirkin kızlar şu aksiyom ve kabuller sayesinde evleniyor :/

senin ilişkiden beklentin farklı benim ki farklı. Neden tutup diğerlerine bunu kabul ettirmeye çabalıyorsun? Ben uzun süreli sağlam ilişkiler seviyorum one night stand insanı değilim olamıcam da bunu yetersizlik olarak görmek kadar saçma birşey de yok. Tutupda bunu acizlik göstermek aşağılamak kadar saçma birşey yok. 50 kere ne olduğu belirsiz ilişki yaşıyacağıma 1kere dobra dobra yaşarım. bu da seni rahatsız etmemeli
Sosyal ağlarda paylaş

deneme yanılma süreci de hani insan da aldatılmamalı, zaten daha o ilişkideyken göz yine dışarıdaysa o zaten "sevgili" ilişkisi olmaz ki, bağlanma isteği varsa aldatma isteği nereden geliyor?

denemek zaten her iki taraf için de olması gereken en doğal şey hani ilişkinin herhangi bir noktasında "bu iş olmaz" demek gerçekten önemli

de şu "aldatma" kısmı yaş be hacı, bana yapılsın istemem
Sosyal ağlarda paylaş

ya git gitme demiyorum da anam yani daha önündeki bitmeden tatlıyı düşünmek de olmuyor hani, tatlının iyi çıkacağı da meçhul bu arada

sen önce ye yemeğini tatlını da ye, yemekten önce de çorbanı içmişsindir afiyet olsun önündekinin tadına bak da sonrakiyle aklını bulandırma

terlersen sırtına havlu koyayım, o kıvama geldim
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Argos sende kimsenin gazına gelmeden sakin kafayla otur düşün daha yeni bir ilişki sonuçta bu. İçinden ne geliyorsa onu yap kardeşim üzülme en azından başında bitiyor. Haydi kalın sağlıcakla uçar giderim ben bu topikten.

Bende şimdiye kadar hep one night stand ilişkiler geçirdim artık adam gibi saygı sevgi bekliyorum.

SNA1L said:

adam ilişkinin noobu

1)telefon karıştırmak ne abi
2)msjda öpücük yolladımayla aldatmamı olur
3)1.5 aylık ilişkide bu kadar bağlılık beklemen fln ilginç
4)4 yok haketmissin

1Tüm olaylara ortadan dalıp yorum yaptığın çok belli. 1. Başlıkta sonlara doğru olaylar farklıydı, kız ben ölücem sinirliyim bilmemneyim tripleriyle gelmişti, kafaları karıştırmıştı. Kafam karışıkken karar vermek işime gelmez emin olmak isterim. Yoksa herkesin telefonu kendine.

2- Henüz elimi açmadım, sakin kafayla ne yapacağıma karar vermek istedim ve sizlerin fikirlerini merak ettim.

3- Bağlılık falan beklemiyorum, bir kişi sana güvenini kanıtlarsa, sen hala onu aldatmak için kudururmusun? O da başlarda böyleydi kanıtladı ama sonradan bir haller oldu. Nedeni de büyük ihtimal bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

NolaxThensbane said:

Argos sende kimsenin gazına gelmeden sakin kafayla otur düşün daha yeni bir ilişki sonuçta bu. İçinden ne geliyorsa onu yap kardeşim üzülme en azından başında bitiyor. Haydi kalın sağlıcakla uçar giderim ben bu topikten.

Bende şimdiye kadar hep one night stand ilişkiler geçirdim artık adam gibi saygı sevgi bekliyorum.

http://imgim.com/15653.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...