Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu #2

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

NolaxThensbane said:

ginaly said:

lan hala akıllanmamışsın ya.
sorun onun aldatması değil,
senin aldatmaman.
1,5 aylık ilişkide ne bu sadakat.
dostum f=ma'dan sonra en genel geçer kural 4s'tir.
ki f=ma da yattara oldu, 4s hala ayakta, var git sen hesabet.

hade len!

1,5 aylık ilişkinde aldatmamak için bana bir tane sebep söyle.

Niye aldatasın 1.5 aylık diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Amacın gönül eğlendirmekse ilişkiye niye başlıyorsun.İlişkine başla ne yaşayacaksan yaşa, bittiyse bitir.Yok 1.5 ilişki kim kime dum duma daha diyorsan git kısa süreli ilişkiler yaşa, aldatmaya gerek yok.Aldatmayı haklı çıkarmaya kasmaya da gerek yok.Aldatan kimseyi yargılamıyorum, ama biz aldatıyoruz ve biz de süperiz ya da sizden daha süperiz falan boş işler onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

seçeneklerin olmadığını nereden çıkarıyorsun.

herkes aldatmayı tercih etmez bunu neden kabullenemiyorsun.

demekki gerçekten sevememişsin karşındakini ve kendini kandırmışsın yada bir sözün arkadaşında bile duramamış uçkuruna yenik düşmüşsün ve herkesin bunu yaptıgını, normal karşılamamızı istiyorsun. yok öyle bir dünya.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Lord_Argos said:

Biliyorum. Bir çoğunuz bunu söylemişti...

Bugün Kadıköy'de buluştuk, önce sinemaya gittik ardından barlar sokağına ardından da Happy Moon'da yemek yemeye. Herşey güzel gidiyordu yemeğimizi yedik, bana o kadar kibar davranıyor ki dudağımın kenarındaki hardalı bile kendi peçetesi ile siliyordu. Derken wc'ye gitmek istedi. Bende telefonunu oyun oynama bahanesiyle alıkoydum. Bana oyunu açtı ve gitti. Ama bilmiyordu ki işin aslı telefonu onu stalklamak için istemiştim... Vakit kaybetmeden mesajları açtım, normal gibiydi taaki en aşağı inene kadar. Günlük'de bahsettiğim herif ile yapımış bir mesaj vardı. Mesajı açtım. 14 Ekimde geçmiş bir takım konuşmalar vardı. (İroni: Paticike başlığı 13 ekimde açmıştım). Hızlıca okudum, bizim hatun elemana her mesajında öpücük yollamış yok 4. leventten bilmemneye bıraktığın için teşekkür ederim vs. ama net sevgilim aşkım falan diye konuşmamış hiç. Ayrıca benim bildiğim o gün ankarada olması gerekiyordu. Vücudum adrenalin salgılamaya başlamış, kalp atışlarım hızlanmıştı. Sanırım ilk defa bu kadar net aldatıldığımı hissetmiştim. Pek bir geçmiş de yoktu belki de vardı ama whatsup yada facebookdaydı, belkide silmişti. Hemen birşeyler yapmalıydım, adamın telefonunu kaydettim. Yol versem bile o lavuğa dayak atma dürtüsü daha ağır basmıştı. Eleman Ankarada ikamet ediyor normal şartlarda ama şuan ya burda yada bir aralar burdaydı gitti. (Hatun düzeldiğine göre gitmiş olabilitesi yüksek tabiki). Elbette bu hatuna artık daha güvenemem. Medet falanda ummuyorum. Ya rolüme devam edicem yada yol verip elizabeth'e dönücem. Yorumlarınızı bekliyorum patiler.

ya bence bi anket koy; dayak atma konusunda. başını belaya sokmayacaksan temiz bi dayak iyi gider

Anket açıldı, Let the game begin.

Fin said:

telefon karıştırmak aldatmaktan ağağı kalır yanı yok gerçekten

zaten kızda bilerek silmemiştir görmeni istediği kadarını bırakmış telefonda.

Abi ikimizde birbirimizin telefonunu karıştırmıyorduk, taaki ben bugün kuralı bozana kadar. Kız milletine güvenip boş bırakmıcakmışsın. Özel hayata saygı falan tatava.
Sosyal ağlarda paylaş

aldatma konusu karşındakiyle diyaloguna bağlı

birbirinizi germeden takılıyorsanız iki tarafın da karşısına sınır çizdiği kendine özel alanları varsa o çizginin ötesinde ne olup biter bilemeyiz ki bu çizgi ilk aylarda baya ilerdedir

şerefsizlik olan karşındakiyle tüm çizgileri yok edip ona çok şey vaad edip onu kendine muhtaç edip binbir yalanla başka işler çevirmeye çalışmaktır

çok farklı şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

seçeneklerin olmadığını nereden çıkarıyorsun.

herkes aldatmayı tercih etmez bunu neden kabullenemiyorsun.

demekki gerçekten sevememişsin karşındakini ve kendini kandırmışsın yada bir sözün arkadaşında bile duramamış uçkuruna yenik düşmüşsün ve herkesin bunu yaptıgını, normal karşılamamızı istiyorsun. yok öyle bir dünya.

çirkin kızlar şu aksiyom ve kabuller sayesinde evleniyor :/
Sosyal ağlarda paylaş

Olur mu ya kaliteli dediğin o adamın ağzını burnunu kırar, ya da adam KARŞİM HAKLISIN BİLMİYORDUK BİLSEM YAPAR MIYIM VAY Adİ KARI çeker.İkinci durumda dayak olmuyor tabi anca öyle kurtulursun dayaktan, pişkinliğe vurursa ağzının ortasına vurucan sümsüğü.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kardeşim

kaliteli adam kendine güvenir
kız aldatıyo mu lan yoksa diye onu takip etmez telefonunu kurcalamaz
zaten hal ve tavırlardan anlar bu bir
ikincisi de aldatacaksa aldatsın madem peşinde koştururken kendime yazık mı edeceğim der
zihinde birşeyler varsa sen onu hiçbir eyleminle kontrol edemezsin
veya bir süre edersin sonra daha fena patlar

ve biliyo musunuz hikayedeki en masum kişi 3.kişi olan adam. ne diye döveceksin? adam hem sana iyilik yapıyor hem kendisini hem de kızı sevindiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ha siz bu kızı çok seviyosunuzdur bak o zaman fena
direkt basmadan yakalamadan evvel o kızı başkalarıyla çatır çutur hayal etmeyi bileceksin ve bunun bir süre sonra seni rahatsız etmemesini kutlayacaksın.

otur 50 tane gerçek adam öldürme sahnesi izle, git adam öldür. bu işler böyle. insan bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...