Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim Kıza Bir Haller Oldu #2

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Şimdi Lordum bak sana iki çift lafım var.

Birincisi öncelikle olayın ne olduğunu bilmiyorsun. Belki kızın ilkokul bilmemne arkadaşı? Belki kuzeni? Belki bişisi vs. İkincisi olayın bir yerden bi yere bırakma ve bir iki mesaj dışında ne olduğunu bilmiyorsun. Önce bunları bir öğren. Saçma sapan adamı vurucam telefonunu kaydettim babasını bıçaklıcam flan böle boş işleri bi bırak hele sene 2012. İki senelik bi ilişki içindeyim ben ve bi süre sonra böyle kıskançlık telefonuna bakma zart zurt meseleleri kalmıyor zaten hani belli bir şey oturduktan sonra himym'deki lily ve marshal'a bağlıyorsun. Ama daha 1.5 ay diyorsun yani epi topu zaten 10 kere bile görüşmemişinizdir belki dışarıda. Önce bi otur insan gibi konuş ne ne değildir öğren.

Ha baktın harbi yamuk bi durum var. O zaman da bas siktiri geç abi mağara adamımısın milleti dövücem falan kafasına giriyorsun? Tek yaptığın kendine zarar vermek olur birde bunun abisi dayısı ile yok olay büyürse polisiyle bilmemnesiyle uğraşırsın işsiz misin abi?
Sosyal ağlarda paylaş

Desqpio said:

yav said:

kabul edelim beyler çoğumuz beceriksizlikten sadık kalıyor.

(tu)

SirWinstonPee said:

beyler bi kere sadık kaldım, yedim boynuzu. şimdi hep mesajlaşılan çocuk oluyorum su böyle çok güzel gelin.

(tu)

woooho bad boys
verin gazıı verin

şaka şaka bırak o kızı sen
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili kardeşim Argos,

gecenin bu saatinde sabah işim olmasına rağmen sana bunları yazıyorsam bil ki bir genci daha bu durumdan kurtarmak için yapıyorum.

Dedik sana, bu kızdan cacık olmaz. Hele ki yâr hiç olmaz diye. Ama sen ne yaptın? Yetoluk ettin. Kusura bakma ama hak ettin kardeşim. O kadar kerli ferli adamın lafına bakmadan gittin gene o kızın kollarına koştun.

Neyse, bu anlamsız hareketlerini testesteronuna veriyorum. Yoksa başka türlü asla ve kat'a izahatı yok bu yaptığının.

Kız bi güzel boynuzlamış seni, ren geyiğine çevirmiş, neredeyse noel babnın yanında işe koyacak; sen gelip forumlarda derman aranıyorsun. Üstelik aldattığı çocuğu da döveyim mi diyorsun.

kızla devam etmek 10 yanlış point ise elemana dayak atmak da 20 yanlış point sevgili biraderim.

İyi dinle canım arkadaşım, bak saat gecenin ebesinin örekesi. Daha fazla yorma bizi. ayrıl kızdan olsun bitsin. Kendine hiç mi saygın yok ulan ?!

Aldattığı çocuğa da pek bişey yapma. Erkek kadın izin verdiği sürece etrafında dolanabilir. Demek ki hatun baştan ofsaytta. Yapacak bişey yok.

Güzel arkadaşım, böyle forumlarda da başlık açıp durma. hatanın büyük kısmı sende bu kıza prim verdiğin için. Biraz yalnız kal kimseye ilişme, beceremiyorsun. Velhasıl kelam, Sende bu g.t varken çok mekanlar kokutursun.
Sosyal ağlarda paylaş

abi off

Belirsiz hastalığı olsun, şu son hareketi olsun cidden çok tanıdık ya. Ne olur gözünü seveyim bitir şu işi git. Şu an cidden kesinleştirmediğin her an sana yazık.

Ha bir de o mesaj orada kasti duruyordu bence. Allah aşkına bir kızın telefonundan öyle bir mesaj olacak ve oyun oynama bahanesi ile senin elinde bırakacak? Yok yeaa?
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ginaly said:

NolaxThensbane said:

ginaly said:

lan hala akıllanmamışsın ya.
sorun onun aldatması değil,
senin aldatmaman.
1,5 aylık ilişkide ne bu sadakat.
dostum f=ma'dan sonra en genel geçer kural 4s'tir.
ki f=ma da yattara oldu, 4s hala ayakta, var git sen hesabet.

hade len!

1,5 aylık ilişkinde aldatmamak için bana bir tane sebep söyle.

denk getirememek tabii ki

kabul edelim beyler
çoğumuz beceriksizlikten sadık kalıyor

ne kadar üzücü bir tespit lan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

eski topikte düzeldi dedikten sonra demiştim, iplememiştin lord kardeş

CthuLhu said:

Lord kardeş kızın da eski sevgilisi gelmiş istanbula. bir hafta falan takılmışlar. çocuk varken de malum senle ilgilenememiş kız. şimdi kendini de affettiriyor işte.

Ahaha i told you so yapmışın.
Sosyal ağlarda paylaş

en baştan belliydi.bide diğer topikte niye öyle diyosunuz belki öyle değildir diyenler vardı sdf

yapacak tek şey karizmayı kurtarmak.içerden patlıcaksın ondan kaçış yok.da azıcık rol yapacan.

ayrıca adamı dövmek istemen bile hala kıza karşı eziklikten olsa gerek.suçlu olan kız.kıza yapılacak en güzel şey bol bol sevişip umursamamak olur

şimdi kıza gidip mesajlarına baktım bu adam kim dersen hem terkediliceksin hem hep ezik taraf kalıcan daha kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

ben böyle olaylarda bu deliğanlı erkek triplerine hastayım, GİDİP ELEMANİ DÖVEK Mİ ABİ? DÖVEYİM Mİ ÖLDÜREM Mİ? falan.

Güzel kardeşim, tecavüz mü etmiş sevgiline bu adam? Hayır, o canından çok sevdiğin, bayıldığın, aşık olduğun sevgilin gidip başka bir herifin altında üstünde zıplamak istemiş yani, gitmiş yapmıştır. Adamın suçu yok burada, belki sevgilisi olduğunu bile bilmiyordu.

Böyle triplere girmeyin. Daha da küçük düşürmeyin kendinizi.

Otur kendini döv.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan belli ki ortamın falan yok 40 yılda bir kız bulmuşsun,kızla durumu konuşacağına adam dövüyosun(o da ayrı yalan tabi),aman kız kaçmasın diye göt korkusundan kızada birşey diyemiyorsun,abaza günlerine geri dönmek var işin ucunda.One night stand falan iyi sallamışın da yemezler.

Azıcık gurur varsa , abaza kalmak uğruna kıza postayı koyarsın.
He tabi son son pompişi de artır kızla konuşmadan.

Yada herşey bir yana onu dövcem bunu dövcem diye diye elinde,10 sayfalık dövülecek adam listesi olur , sende kıza birşey çaktırmadan g.doş gibi geçinip gidersin.

Valla yukarıda anlattığım iki tip insanıda tanıdım.Birisi ascam kescem diye dolanıp duruyordu,boynuzları bulutlara kadar uzadı elemanın.Diğeri de kızın aldattığını bile bile,biz birbirimize karışmıyoruz cool takılıyoruz ayağına,kızın her türlü boynuzlamasına sesi çıkmadı.Tabi bunlar hep yokluktan , bulamamaktan oluyor asdsafd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...