Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Z

Ren

Öne çıkan mesajlar

fdassdf süper! : D ulan dün zompilere öldüm ne üzüldüm ya.. Allahtan Deli gibi yiyecek icecek melee stokladımda. :D Medium backpackim vardı ona üzüldüm.Birde birşey sorcam medium pack giydiğimde o soulbound mu oluyor üstüme? yoksa ölünce yine smallbackpacke mi dönüyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

fdassdf süper! : D ulan dün zompilere öldüm ne üzüldüm ya.. Allahtan Deli gibi yiyecek icecek melee stokladımda. :D Medium backpackim vardı ona üzüldüm.Birde birşey sorcam medium pack giydiğimde o soulbound mu oluyor üstüme? yoksa ölünce yine smallbackpacke mi dönüyoruz?

Ölünce small'a dönüyorsun maalesef..
Sosyal ağlarda paylaş

anaa dun bende anaconda ammo buldum dedim ne ayak bu anaconde sniper mermisi herhalde meğersem pistolmış :O

BioHazarD said:

adam bu oyunu oynamayı bırak, hiç bi oyunu oynamayı bilmiyomuşta hayatında ilk defa fps başına geçmiş gibi oynuyo. ben de oyuna hiç bişey bilmeden başladım hiç böyle mal mal ölmedim.

video ya diyorsun di mi? adam çok gerizekalı oynamış zombinin yanından geçiyor ölünce noldu bana dokunmadı bile diyo Resmen artniyet gerizekalı herif. Şu loadingden sonra gözükmeyen, sadece çantası gözüken oyuncu olayı sanki bir tek bu oyunda oluyor.Wowda bile oluyor bu olay neyin kafasındaysa iblis-i israf.Birde oturdum 20 dakika izledim o videoyu ya inanamadım adamın yaptığı embesilliklere. Hani eğer gerçekten böyle oynuyorsa coğu insan godlikeım ben o zaman Fps aleminde ciddi anlamda
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...