Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

gmail ile ilgili saçma sapan bir sorunum var gmail.com'a çok zor giriyor tıklıyorsun bişeye 1 saatte açıyor yada açamıyor falan.

az öncede telefondan da şifrenizi yeniden giriniz uyarısı verir oldu mailim.

hani hack vs. dicem 2 adımlı doğrulama var google authentication var bi uyarıda gelmedi.

sorun yaşayan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
^

Kotalı yazan hiç bir tarifede o gece 2-8 arası bedava download olayı yok, haberin olsun. Ben de o tarifedeydim, onun taahhütsüz halini kullandım baya bir ay, ayda 110 liraya. Hala yeni tarife çıkmayınca aynı paraya 100mbit 500 gb a geçtim, sonra uyku yok eklettim üstüne. Bu arada baya bir olay oldu, uydunet bir sürü hata falan yaptı, özür dilemek maabında uyku yok kısmını bedavaya verdiler. Yani 110 liraya 500gb 100mbit gece 12-9 bedava upload/download tarifeye geçmiş oldum.

Bu fiyat yüksek tabi. Daha düşük kotalı bi tarifeye bakıp, üstüne aylık 10 liraya uyku yok ekletirsen bir şeyler olabilir. O şekil bakmanı tavsiye ederim.

Tabi gece download yapmıyorum diyorsan o başka.
Sosyal ağlarda paylaş

ben tahdddutsuz 50mbit 250gb akn li paket kullaniyodum, bu paketi 1 senedir satmiyolar. bugun aradilar ya bi kampanyaya uye olun yada suanki paketinizi 50mbit 250gb kotali pakete ceviricez dediler.(kota dolunca gb basina 0.5 tl alicaklarmiş)
ben eski paketi degistirmek istemiyorum diye diretsem oluru varmi? yoksa istesemde istemesemde beni kotali pakete gecireceklermi? tecrubesi olan varmi plx
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben 4 ay direndim ama en sonunda 500gb kotalı, 100mbps + teledünya en üst pakete 2 yıllık taahüte fit oldum 100tl sanırım ödüyoruz

Fena bir paket değil ama herkesi kotalıya geçirmeye ant içmişler mütemadiyen aranacaksın hemen hemen hergün iiçine sinen paket gelmedikçe reddet hep.

20mb tan 100mb çıktım işte kota eklendi sadece ama yetiyor kota genellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

100mbit 100gb aknli pakete 130 tl diyo bana lol

Eninde sonunda fitleşecekler merak etme :p ama geçeene kadar bezdirecekler emin ol sdkdjfjd

Cazip gelen bir teklfiniz yoksa direk güle güle çek

Dosyayı kapatamadıklarından herhalde sürekli değişik tekliflerle geleceklerdir. Muhtemelen
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

Walla ben 4 ay direndim ama en sonunda 500gb kotalı, 100mbps + teledünya en üst pakete 2 yıllık taahüte fit oldum 100tl sanırım ödüyoruz

Fena bir paket değil ama herkesi kotalıya geçirmeye ant içmişler mütemadiyen aranacaksın hemen hemen hergün iiçine sinen paket gelmedikçe reddet hep.

20mb tan 100mb çıktım işte kota eklendi sadece ama yetiyor kota genellikle.

o paket internet sitesinde vardı zaten yahu, kendim aradım şunu istiyorum diyip geçtim. boşuna beklemişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...