Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

uydunet yetki versin kablolarını ben döşeyeyim ya.

ttnet bağlatmak zorunda kaldım. bütün paramı alın bak bi sürü param var lütfen kaliteli net verin nolur dedim. 8mbit 50gb akk verdiler lol. 3mbite düştü şimdi 144p'den yukarısına çıkamıyor youtubeda. dizimagten falan dizi izleyemez oldum.

allah belanı versin ttnet.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman patlamadıkı ? sen bir ebay.de dene bakıyım ben ne kadar zamandır alman sitelerine giremiyorum mesela.

Bu arada sorun muhtemelen herkesi izlemek için kuramadıkları sistemde , en son bütün çıkışlar ankara üzerinden gitsin yoksam lisansınızı iptal ederiz demişti BTK isplere (ayrıntısı nette ,arayan bulur )
Red said:

yurtdışı patlak mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

abi kafayı yiyecem. battlefield'ı açıyorum bir bakıyorum tüm sunucular minimum 250 pingden başlıyor.

arıyorum ttneti, ayarları yüklüyoruz diyor modeme aç kapa yapıyoruz ping düzeliyor. 4-5 saat sonra yine başa dönüyoruz yine 250-300 ping.

bu gerizekalılık ttnet'ten mi kaynaklı benim modem de mi bir bokluk var delirecem. günde 3 4 kere bu adamları mı arayacam abi.

hizmet veremedikleri için bir yere başvursam bu gerizekalılara kalan taahhüt bedelini ödemeden kurtulamıyor muyum ya bir şekilde?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...