Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

dün gece 3 te koptu gelmedi. dedim yatayım bakarım sabah. şimdi de bağlantıyı var gösteriyor ama hiçbir yere bağlanmıyor. SOL'a ulaşılmıyor. ara ara geliyor gibi sonra yine yok. kanser olmamak elde değil.
dün bakım için gelmişlerdi sorun yok diyip gitti eleman.
speedtest falan açıyorum amsterdam a bağlanmaya çalışıyor. ne problem olduğunu anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıçayım SOL'un adsl ine. 1 haftadır uğraşıyorum. 2 arıza kaydı, 2 hat kontrolü 1 defada iç kontrol yaptılar.
SOnuç yok. arızanız çözüldü falan diyorlar yada benim kablo tesisatımda sorun var diyorlar ama alakası yok kontrol ettirdim.
hat değerleri düşük geliyormuş 8mbit e kadar düşürdüler ama hala kanser düzeyde kötü internetim. Ne yapmam lazım? arayıp arıza kaydı açtırmaktan başka ne yapılır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
SOL'de ADSL/VDSL hizmetini Türk Telekom aracılığıyla verdiği için teknik sıkıntılar yaşıyor. Fiberli eve geçmeden önce epeyi uzun bir süre SOL'de önce ADSL sonra da VDSL kullandım. ADSL'de hiç sorun yaşamamıştım ancak VDSL'e ilk geçişte port sorunları olmuştu, Türk Telekom'a çağrı açtırarak 1-2 hafta içinde düzeltmişlerdi. Sonrasında ise sorunsuz bir şekilde kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

TT de baya arkaplanda şerefsizlik yapıyor sanırım ya
Ben de bir ara baya kesinti oluyordu TurkNe t e geçtikten sonra , tt den aradılar kesintiniz oluyor mu diye , size noluyor hayırdır dedim , kem küm operatör değiştirmek istersiniz belki diye kıvırmıştı teldeki hatun
Sonra kendiliğinden düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

Aynı eve daha önce sol ADSL bağlattım 1 haftad tel hattını tanımlayamadılar
En son eve yetkili bi abi geldi TT den, bizden alsan aynı gün açardık. Ah vah dedi gitti puşt
Bizim oranın tt cileri fazla açgözlü galba

Bunu bilincli olarak yapiyorlar. Bana da iki hafta gelmediler. Telekom mudurlugune gittim, 1 ay sonra gelebilir ekipler en erken dediler.

Sonra superonline basvurusunu iptal edip ttnet'e basvurunca ertesi gun bagladilar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...