Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rambo V

Laorx

Öne çıkan mesajlar

ABD Rambo dan esinlenerek Rambo Squad kurar, gercek Rambo da bunlara egitim verir. Tabii elemanlarin egitmenin Rambo oldugundan haberi yoktur. Zikiko bir gorevde, hatun asker haric butun squad esir duser. Rambo gelip hatunla team-up yapip ekibi kurtarirlar. Film sonunda bizden gecti artik diyip Kambocya da emekliye ayrilir. Emekli maasini asyali hatunlarla yer.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Rambo'nun son filmi felaket tırttı. Öyle böyle değil, acaip tırttı. Bitirmek isabetli karar olmuş.

Rocky'nin son filmi muhteşemdi ama, hakikaten seriye yakışır harika bir final olmuştu.

Creed'i izlemedim daha, onu bilmiyorum.

rocky VI sanırım I ve II'den sonraki en iyi rocky idi.Duygulandırmıştı adamı...

Creed için de millet yüksekten uçuyo ama bi izleyek ilk başta
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Rewendor said:

Rambo'nun son filmi felaket tırttı. Öyle böyle değil, acaip tırttı. Bitirmek isabetli karar olmuş.

Rocky'nin son filmi muhteşemdi ama, hakikaten seriye yakışır harika bir final olmuştu.

Creed'i izlemedim daha, onu bilmiyorum.

rocky VI sanırım I ve II'den sonraki en iyi rocky idi.Duygulandırmıştı adamı...

Creed için de millet yüksekten uçuyo ama bi izleyek ilk başta

Valla 1'den bile iyi diyebilirim belki Rocky'nin son filme. O derece sevmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Valla bir sonraki round Karagümrük. ilk önce sulukule'liler yıkılan evleri ardından karagümrüğe yerleştiler. Baya bir hır gür oldu. Arkasından sihayiler geldi.Nijerya ve Eritre ağırlıklı. Burada mimar sinan stadında adam lazım oldumu 20-30 tl ye ek olarak beklemeye başladılar futbol maçları için. Sonra baktılar iş yoğun kira ucuz cevreye yerleşmeye başladılar ve ürediler çogaldılar. Çeçenler aksarayı suriye lilerin basması sonrası daha düşük kira olan karagümrüğe yerleşmeye başladı. Burada kuvetli bir hızla tam bu sırada tarikatlar artmaya dergahlar açmaya başladı bizim yerliler dengelemeye çalıştı. Derken suriyeliler kaçınılmaz son geldiler. Dükkanları ve evleri tutmaya başladı. Ve en son afganlar istila etti. Daha çok kira teklif edip hic ödemeden onlarda yerleşti. Sonuç: Artık istanbullu pek kalmadı tam bir bakış fırtınası her an herşeyin olabileceği bir ortam. Tam rambo 6 lık fırsat.   

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...