Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All Points Bulletin Reloaded

Sam

Öne çıkan mesajlar

Rank 120, hayvan gibi gametime mevcut. Sonuç yine sıfır yine sıfır. Bir oyunda yeni başlayan ile 120 saat oynayan arasında nasıl fark olmaz arkadaş niye leveldır rankdır diye engel koyuyorsun o zaman.

3 gün aralıksız oynadım sırf şu Patriot Jericho v20 80.000$ + NitroII 20.000$ alayım diye. Evet sonunda aldım nitromu taktım o da nesi. 3 saniye boyunca hızlı kalkıştan başka bir extası yok. 3 SANİYE. Son hızda kullanırsanızda etkisi yok. Birde kullandıktan sonra 2 dakika tekrar dolmasını beklemeniz gerekiyor.

Hep merak ederdim KevlarImplant kullanan neden yok diye taktım karakter koşamıyor. Ve bunlada yetinmemişler. Bu itemi giyenlerin silahlarıda 3 milisaniye geç ateşleniyor. Resmen tuzak item para harcayıp giyenlere tecavüz edilsin diye koyulmuş.

Silah, karakter ve araç modifiyeleri "aman ben şu modifiyeyi kasayım, aman şu modifiye açılacak" hevesine sakın ola kapılmayın, Premium üye değilseniz oyunda hiçbir fark yok bunu aklınızdan çıkarmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

clotting & happy landing kullanacaksınız, ince ayar kötü modlarda oyunda. merak edip başka şey almayın, söylüyorum burada kaç defadır. ve farkettiriyor bunlar evet, farkettirmiyor diye birşey yok. sadece doğru seçenekler var, cookie cutter yapacaksınız mecbur.
Sosyal ağlarda paylaş

kevlar implantla karakter koşamıyor evet zaten ağır silahlara alcaksın onu.
dediğim örnekte adamlar ağır makineli almış mesela ellerinle, nereye gidecekse arabayla gidiyor. adamı gördüğü an tetiğe basıyor ateş ediyor. yürümesine bile gerek yok. sen adamı öldüremiyorsun o seni öldürüyor.

rank 120'nin oyuna çok etkisi var aslında.
3 saniye hızlı kalkıştan başka bir işe yaramıyor dediğin şey missionlarda can kurtarıcı olabiliyor. adam arkadan ateş ediyor, arabaya biniyorsun ve o daha ateş edemeden hızlı kalkış sayesinde mesafeyi açmış oluyorsun.

bunun gibi küçük püf noktaları var.
Sosyal ağlarda paylaş

Premium çok farkediyor. Customizationların çoğu F2P oyuncuda çalışmıyor yada minimize edilmiş. Kevlara hiç bulaşmayın. Zaten dikkat ederseniz oyundaki oyuncuların %90 ı Sam'in söylediği kombinasyonu kullanıyor.

Obeya'da ping durumu nasıl. Patriot'da ( Benim charı neden patriot'a attılar onuda hala anlamış değilim ) 100-150ms arasında oluyor genelde. 2 side Almanya'da sunucuların.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Obeya'da ping durumu nasıl. Patriot'da ( Benim charı neden patriot'a attılar onuda hala anlamış değilim ) 100-150ms arasında oluyor genelde. 2 side Almanya'da sunucuların.

fena değil, (gerçi çok zigzag yapan adamları pek vuramıyorum kan fışkırdığı halde heh) rakam olarak bilemiyorum ama dediğine benzer olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...