Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All Points Bulletin Reloaded

Sam

Öne çıkan mesajlar

32-bit'lerde filan sorun olduğunu söylüyorlardı, neyse ki 8gb 64-bit sistemde 10 saat da oynasam sorun olmuyor. :) ama bugüne kadar en çok ram yediği gördüğüm oyun oldu. 2,5gb'lerde geziniyor devamlı.

demin premium bitti ama gene oynamaya devam edeceğim gibi, ara ara rage açsam da eğleniyorum gene. oynatıyor kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
xunn, gris ve xeno ile bu akşam bayağı takıldık, punisher & ghost rider & rail tracer & okita sougo gibi estik san paro sokaklarında hummer ile.

obeya'da enforcer'a bekleriz heh.
http://www.youtube.com/watch?v=H-Tmrknx0P8
yeni başlayanlara/fazla oynamamışlara tavsiye ederim bu videoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

xunn, gris ve xeno ile bu akşam bayağı takıldık, punisher & ghost rider & rail tracer & okita sougo gibi estik san paro sokaklarında hummer ile.

obeya'da enforcer'a bekleriz heh.
http://www.youtube.com/watch?v=H-Tmrknx0P8
yeni başlayanlara/fazla oynamamışlara tavsiye ederim bu videoyu.

Aşırı eğlendim, güya erken yatacaktım sabah 5 oldu sizin yüzünüzden. Yalnız sanki fazla iyiydik, çat diye gümüş olduk falan.

Bence ben kurayım Foxhound buraya da.

Herkese tavsiye ediyorum oyun ilk dakikasından direkt eglence aksiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Obeyada Enforcer açtım, nick MrrBlue

Fena oyun değil ama silahlar çok pahalı, dandik bi tabanca aldım 1500 ytlye şimdi tekrar 2-3 bin ytl birikti ama pompalıya bile yetmiyor sanırım, zaten tek atan silahları sevmiyorum, taramalı bişi lazım.
Ve 10gün sonra siliniyormuş silahlar, bunun pek mantığı yok ama neyse.

Bi de takımımdaki Rus piçleri arabayla ezerek veya ateş ederek bazen öldürüyor beni, görevdeki düşmanlar dışında kimseyi öldüremezken kendi takımındakini öldürebilmek çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bende Obeyada Enforcer açtım, nick MrrBlue

Fena oyun değil ama silahlar çok pahalı, dandik bi tabanca aldım 1500 ytlye şimdi tekrar 2-3 bin ytl birikti ama pompalıya bile yetmiyor sanırım, zaten tek atan silahları sevmiyorum, taramalı bişi lazım.
Ve 10gün sonra siliniyormuş silahlar, bunun pek mantığı yok ama neyse.

ya mantığı şu, kazanılan parayı emecek başka birşey yok. premium varsa para fışkırıyor, yokken para yetmiyormuş gibi geliyor (ama yetiyor kendi yağında kavrulmaya esasen) ki adamlar onu satsın. ama slotsuz her silahı hemen bir akşam oynayıp alırsın. slotluları iki akşamda. fazla silah değiştirmeyen birine yetiyor yani.

taramalı olarak newbie silahı star zaten çok iyi, orta menzilde endgame adamı bile alabilirsin o silahla eğer ondaki silah aynı menzilde uygun değilse. kullandıkça alışma meselesi biraz.

friendly kill kazancı düşürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

slotlu silah alman lazım, npc'den slotlu silah alabilmen için o silahın rolünde ilerlemen lazım. (kill yapacaksın bayağı, j'den görebilirsin) başlangıç silahı ve bazı premium silahlar hariç bütün silahlar 10 günlük. mod'lar gitmez, silahın süresi bitince inv'e geri düşüyor diye okumuştum.

silahlar ve preset arabalar (bunlardan çok azı iyi zaten) hariç herşey perma.
Sosyal ağlarda paylaş

Silah ve arabalara taktığınız Modlar gitmiyor. Süreler dolunca inventory'e düşüyor. Yeni silah/araç alınca tekrar gidip takmanız lazım.

Oyunu sürekli oynayan biri için silahlara verilen para kimseye koymuyor açıkçası öyle 3-5 saat oynayarak zor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zorlan biriken 5k doları bok ettim, dün gece bir tabanca aldım bugünde pompalı ama 2si de tek atar türde bişeye yaramıyor. Adamlarda LMG, AK47 falan var, ilk verilen Star silahının özellikleri iyi gibi dursa da aşırı dağılıyor kurşunları yani yaramaz.
Sinir oldum donanımlı veletlere daha da gelmem lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ona dağılıyor diyorsan ak47 alsaymissin nasıl kahrolacaktin belli değil lol, katır gibi tepiyor Star'a kıyasla. Semi autolari dene ama onlar da yakın menzilde is yapmaz. Auto shotgun ve lmg kullanan da yok, tek kotu silahları oyunun herhalde. Diğer hersey menzile göre is yapar, one size fits all silah yok ama.
Sosyal ağlarda paylaş

görevin durumu ve gruptaki kişi sayısına göre silahı değiştirmek gerekiyor. Misal kalabalık ve nispeten açık alanlı yer varsa sniper rifle iyi iş yapıyor. Baktın 1v1 veya 2v2 bir durum söz konusu hemen silahını assaulta çevireceksin. Başlangıç silahı gayet yeterli.

Bide takılan modlar başlangıçta tier 1 olduğu için çok bi fark yaratmıyor. Takmışsın takmamışsın çok önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

benim gibi auction house'dan hs3 alırsan farkediyor ama. (:P)
jonq said:

Gold Threat olunca söyleyin de gelip iki sıkayım kafanıza :P

http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/Person-of-Interest-Emerson-Caviezel.jpg
If your number's up, we'll find you.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

patriot'ta çok rus varmış galiba, kiril alfabesinden bişi anlaşılmıyormuş demişler heh. obeya'da enforcer açıyorum madem, char adı gunnr. bakalım neymiş.
jonq said:
Çok ilginçtir Obeya'daki karakterimi adamlar Patriot'a atmışlar. Nedendir, niyedir bilmiyorum şimdi mecburen orada takılıyorum.

Patriot'da çok rus olduğu doğru. Bende Patriot 'da Enforcer 'ım, nick Cho. Karakter taşıma varmı Obeye'ye falan?

jonq said:
Hack / Aimbot olayı baya var yine ama kullanan adama göre muamele yapınca bir sorun kalmıyor. Adam shotgunla dan dun öldürüyorsa çekicen sniperi eline uzaktan uzaktan ağlatıcan veledi :)

Son zamanlarda gördüğüm en tehlikeli combo Shotgun ile sıkıp koşmak. Aime alamıyorsunuz, 3 vuruştada gidiyorsunuz.

Anlamadığım şey ise şu comboyu yapanlarda şöyle ortak birşey dikkatimi çekti:

Size bakmıyorlar (artık aim almıyorlarmı bilmiyorum) yere doğru bakarak koşuyor ve koşarak yanınızdan geçiyor, aniden size dönüp ateş ediyor. Sürekli tekrarlayınca ağzınıza edip gidiyor.

Aimbot kullandıkları içinmi böyle artık bilemiyorum orasını.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...