Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

All Points Bulletin Reloaded

Sam

Öne çıkan mesajlar

araç kontrolleri client'ta değil sunucuda işlendiği için öyle geliyor ama öyle olmasa speedhack filan cılkı çıkar heh.
Saeros said:

abi saçma bişey oldu, oluyor
karakter yaratıcam, fakat seçtiğim hiçbi görsel özellik karaktere işlemiyor, bi tek male/female seçtiğimde değişiyor görüntü. bu ne la?

generate/randomize deyince ekliyor o özellikleri, sonra advanced'da ince ayar.
Lord_Argos said:

Patriot'da çok rus olduğu doğru. Bende Patriot 'da Enforcer 'ım, nick Cho. Karakter taşıma varmı Obeye'ye falan?

Son zamanlarda gördüğüm en tehlikeli combo Shotgun ile sıkıp koşmak. Aime alamıyorsunuz, 3 vuruştada gidiyorsunuz.

Anlamadığım şey ise şu comboyu yapanlarda şöyle ortak birşey dikkatimi çekti:

Size bakmıyorlar (artık aim almıyorlarmı bilmiyorum) yere doğru bakarak koşuyor ve koşarak yanınızdan geçiyor, aniden size dönüp ateş ediyor. Sürekli tekrarlayınca ağzınıza edip gidiyor.

Aimbot kullandıkları içinmi böyle artık bilemiyorum orasını.

bilmiyorum transferi ama duymadım, düşük ihtimal.

shotgun hadi neyse de desert eagle'la 1km'den sektirmeden vuran tipler çıkıyor, kesin aimbot heh. vardı öyle bir adam, 50 kere filan ateş etti ve asla ıskalamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

steamden yükledim, update filan da etti valla yav.
istersen oyunun kendi launcherını açmayı dene veya direk exe'sini aç steamapps'tan

bu arada obeye serverındayım enforcer'ım nickim sael
ekleyin lan çok yalnızım

bu arada oyun dehşet ram yiyor ya, ram yetmezliğinden 2. kez crash yedim az önce meh
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Skype ver yada steam'den ulaş bize, öyle organize olup beraber giriyoruz biz.

bilemedim bi an, çünkü gerçekten çok kötü oynuyorum
gerçi daha bugün başladım ama olsun çok kötüyüm fds. şöyle doğru dürüst fps gibi oynayabilseymişiz keşke kantırstrayk falan gibi.

ama out of memory olayını çözdüm en azından oyunu oynayabiliyorum artık geliştiririm kendimi fıfıs
Sosyal ağlarda paylaş

hep dedim diyorum, her silah değişik menzilde iş yapar. silahınızın menziline göre konuşlanın. one size fits all silah yok. silahınızın iş yapmadığı menzilde dayak kaçınılmaz. ama iş yaptığı menzillerde takılmayı başarınca (ki iyi oyuncuların olayı bu genelde, menzili kapatabilmek, açabilmek veya sabit tutabilmek, bunları yapamazlarsa stage gereği silah değiştiriyorlar hemen) silaha alışmışsanız tekme tokat dövüyorsunuz. gold olmasa bile silver olunur rahatça.

apb için wowhead benzeri site
Sosyal ağlarda paylaş

oyun içindeki çubuklar çok yanıltıcı. arabanın durability 10 katı gösteriyor, açıp bakıyorsun siteyi %40 fazlaymış sadece. "bakın en hızlı ekran kartını yaptık" deyip rakibiyle arasındaki %5'lik farkı 1km gibi gösterip alttaki %95'i dahil etmeyen reklamlar gibi tam. gene hangi silahın hangi heavy barrel'la kaç kurşunla öldüreceğinin hesabı için filan tam rakamlar lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

bu oyun beleş değil mi ya? bugün d&r de 19 liraya gördüm onun bi özelliği varmı ki yoksa dr çingenlik mi yapıyor

f2p var oyunda, belki paket alınca premium özellikleri filan geliyodur ama çok tahmini bi cevap oldu bu bi bilene sormak lazım

xunn said:

Onlar ziyan olmadı korkma, eger pledgelemezsen randomize olarak veriyor o puanları.

girsek mi ya, ben yalnız oynamıyorum bu oyunu.

ha ziyan olmadıysa iyiymiş
body armora kasıyorum şimdi fuck yeah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...