Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim dawn

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Dun aksam wardenin dungeona girdim masallah git git bitmedi.

Guzel arpg.

ahahaha aynen bitmiyor. zaten estates'e gitmek de ayrı bir macera da, oyunun en başında bile o kadar content olması mükemmel ya. şu oyuna en az 2-3 tane expansion yaparlar umarım. yıllardır böyle otistik gibi hns oynamadım, çok feci bağladı oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

birde cok arada kaldim, questler falan belli degil yerleri bulunca keyiflide bulmaya calismak keyifli mi onu tam cikaramadim kendimce. alismisiz haritadan pusuladan ok takip edip bulmaya :)

cok iyi geldi oyun bana, elite dangerousda rank kasicam diye uzayda grindden beynim dagiliyor bununla rahatliyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

bir garip olay var bana mi denk geliyor bilemedim soyle ki;

itemlenmisiz ilerliyoruz, zorlasmaya basladi ortalik bir anda bir suru item dusuyor, nerdeyse hepsi isime yariyor kullaniyorum sonrasinda sifir cekiyorum cok uzun sure. dusen itemler cok geride kaliyor 3-5 level once dusmus itemlardan. sadece canta dolduran satilik mal hepsi, 15 deki bossdan dusen item 20 deki bossdan dusen itemdan cok daha iyi hala.

sanki oyun caktirmadan bir destek atiyor gibi random item dususunden cok.

24 mu ne oldum, bakinca geriye 4-5 kere oldu bu olay..
Sosyal ağlarda paylaş

yok o kadar degil bence. ornegin benim pc ucunca oyunun saveleri cloud da level 14 de kalmis :(

hic icimden acip da oynamak gelmiyor su an, ama d3, d2 de falan tum classlarin max levelleri mevcut yani.

oyunu oldugundan da iyi gostermeyelim..

guzel oyun ama d2, d3, bu birbirinden ayri oyunlar bana gore. bir d3 oynanabilirligi, rahatligi, destruction hissi, classlarin ilgincligi, akicilik vs yok yani sunda.

victor vran - van helsingden daha iyi diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni'ye katılıyorum. Aylardır D3 oynuyorum. Belki göz alışkanlığı, belki realite ama D3 teki smooth-aksiyon yok oyunda. Loot bile sıkıntılı. D3 deki cast-walk animasyonları kesinlikle çok daha iyi. Ha ama şu var, D2 mekaniklerinin D3 te kısıtlanması, 1-2 build üzerine zorlama oyun meselesinden dolayı D3 ten çok üstün. Build-item çeşitliliği, mapler, class kombinasyonları çok çok iyi gerçekten. Oyun kesinlikle kötü değil, ama bir D3 değil işte. D3 dumb-down da olsa oynanış eğlenceli işte. En yüksek ayarda grafiklerin öyle aman aman bir havası yok. Belki de 5 sene önce başlanan oyun olduğundan, belli yani günün gerisinde. Ha Titan Quest D2 dönemi Sacred ile birlikte alternatif sunmuştu, ve mitoloji vs anlamında eğlenceli idi. Bu oyun TQ in üzerine fazlasıyla koymuş bir oyun. Parasınıda sonuna kadar hak ediyo, ama belki de ben rahatsız oldum D3 deki akıcılığı bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben level 30 lardaydim ama bunun konuyla alakasi yok, eger bir kisi level 5-10-20 araliginda kalmissa ve oyunu bitirememis ya da max level'e gelememisse ben ilk kabahati oyunda ararim. oyun demek ki bu oyuncuya sonuna kadar gidecek oyun zevkini verememis demektir biraz da. oyuncunun beklentileri karsilanmamis, umdugunu bulamamis, havaya girememis vs. bunu karsisindaki oyun verecek bu kisiye baska bir sey degil.

bu oyuncu tanidigim biriyse ve oyun zevkimiz de benzerse dusuk levelde olsa inanirim yani dediklerine.

ha tabii bu konuda da var, hns sevmiyor oyunu sevmemis buna diyecek seyim yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

Oyun parasını geri alma fırsatı kaçmasın diye 1 saat oynayıp yorum yapmak epey iyiymiş.

Oyun parası pek umrumda değil indirimde 23 tl ye aldım, aman süre doluyor paracıklarım yanmasın derdinde değildim :). 70 oyun var steamde %80 inin 5-6 saat gameplayi vardır rekor 91 saat ile skyrimde onuda bitiremdim zaten sıkıldım sildim oyunu (pardon ark survivalmış 110 saat civarı). Uzun yıllar bir çok oyuna kıyısından köşesinden bulaşınca 1 saat içerisinde oyunun benim kıstaslarıma göre tırt olup olmadığına karar verebiliyorum.

1 Saatlik oyundan önce bir çok gameplay de izledim ve hadi bir deneyeyim diye aldım zaten alırken neyle karşılaşacağımı biliyordum. Ama hadi bir pazar akşamı 2-3 saat oyalasın yeter mantığı ile alddğım bir oyundu, buna rağmen 1 saat bile dayanamadım, oyun eğlenceli değil, yeni birşey sunamıyor "bana", sunduğu bir çok çeşitli build seçeneği vs derinlik şu bu gayet iyi olabilir bunda hem fikirim ama benim tek kıstasım beni eğlendiriyor mu eğlendirmiyor mu bu kadar basit bunu başaramdı ürün.

Dolayısı ile bir oyundan beklediğim tek işlev olan "eğlence" yi bana sunamadığı için (ki bir oyunun esas amacı budur "eğlence") ) oyun kötü, pazar akşamı 2-3 saat oyalayamadı bile.

Ayrıca benim yorumama bakıp oyunu almamazlık etmeyin deneyin kendiniz karar verin ben "kendi" fikrimi söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...