Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim dawn

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
oyunu bitirdim ultimate zorlukta cap level olarak, factionların çoğu max, 20 kadar nemesis farmladım şu ana kadar. Ayrıca oyunda datalar server-side saklanmıyor. Tüm contenti legit olarak tükettiğim ve yavaştan sıkılmaya başladığımdan yeni buildlere bakmak için biraz kurcaladım oyunun ne kadar modifiye edilebildiğine. Kısacası istediğiniz her iteme ulaşmak, karakter bilgilerini editlemek vs. kolayca mümkün. Aramaktan sıkıldığınız bir item/set varsa pmden steam linkinizi atın, verebilirim size istediğiniz itemleri oyun içi trade ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ya bu kadar güzel bir oyunun neden bu kadar dandik bir endgame contenti olabilir? leş diabloda bile oyunda tutacak riftler falan var ama burda neredeyse bir şey yok.
karakter yapılandırma falan harika ya. frost skilleri atan ve dagger kullanan bir karakter yaptım kendime. subzero gibi oldum biraz. ama malesef endgame contenti çok az.
DLC desen aynı yaratıklar, aynı waveler o da bayıyor bi süre sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Densiz said:

steamde %50 indirime girmiş.

alırsam 2 tane dlc ile alacağım. Tavsiye eder misiniz? yoksa "git poe de stash al" mı dersiniz?

efektleri pek sevemedim niyeyse. ver glowu parlasın.

kesinlikle al, inanilmaz derin bir oyun hayvanlar gibi content var ayrica yeni ek paket gelecek yakinda.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

Densiz said:

steamde %50 indirime girmiş.

alırsam 2 tane dlc ile alacağım. Tavsiye eder misiniz? yoksa "git poe de stash al" mı dersiniz?

efektleri pek sevemedim niyeyse. ver glowu parlasın.

kesinlikle al, inanilmaz derin bir oyun hayvanlar gibi content var ayrica yeni ek paket gelecek yakinda.

contenti pek hayvanlar gibi değil. aynı şeyleri farklı classlar ile denemek istiyorsan hayvanlar gibi. ama bir zorlukta bir kere bitirince oyundaki content hemen hemen bitmiş kadar oluyor. diablo'daki gibi rift olayı vs. de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...