Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

abi o dediğiniz nasıl olcak ki ztn

duelloya mı cıkacaklar

1v1 mi oynicaklar

olaya hep bi ele verme olarak bakıyosunuz.kalabalık bir fps oyununda gamepadli adamda vurur seni.sende gamepadliyi vurursun

yani sonuçta croshairi adama tutup ateş ediliyor bilmediğimiz enteresan bişi mi var :)

şöyle bir sistem güzel bir fps oyununa gelsin o zaman anlıcaksınız beni :)

3 senedir fpsyi konsolda oynuyorum laptopumda l4d falan 800 600 oynuyordum bayıyordu doğal kötü grafik falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu muhtelemen CS'nin sistemi komple değişecek zaten böyle bir uygulama olursa. Çünkü normalde CS dediğin aimi iyi olanın kazanma oranının yüksek olduğu bir oyun. Daha doğrusu diğer FPS oyunlarına göre aimin en çok ön planda olduğu oyun. Artık bu değişmek zorunda kalacak console fagler yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

fps mouse'la oynanır net ona bi lafım yok gerçekten. ama mousela oynayan biri spidee veya ne bilim revangelis veya sliphatos falan olmadığı müddetçe öle eline verir bilmemne cart falan yok malesef.

iddia ediyorum iyi oynayan diye bişey vardır mousela iyi oynayan falan deil. şöle söyliym bir fps oyununu başkalarından iyi oynamanın aim ile alakası belli bir raddeye kadar var.
geri kalanı içgüdüye ve karşındakini predict etmeye ne bilim takımla senkronize oynamaya falan bakıyor. iyi clan en iyi aimi olan klan değil diyeyim burdan anlatmak istediğimi bir miktar anlatmış olaıym bence
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

abi benim hayatımda gördüğüm en iyi cs oyuncusu olan spidee'nin bilmiyorum kaç sensivity ile oynadığını biliyo musunuz? adam arkasına bakmak için mouse ile 2 km yol yapıyor.

gamepad'in sensivity düştüğünde hiçbir farkı yok ki ben baya sens sonda oynuyorum gamepadle oynarken.

oha facepalm

hacıt ortalama bi mouse oyuncusuyla, en üst seviye gamepad oyuncusunu karşı karşıya getir, mavısa yatırırım kafadan parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi fps=aim diye bişi yok. hareket kısmı bulunduğun yer falan çok mühim. adam onları doğru yapiyorsa ortalamadan iyi olabilir. ama o gamepad ile aim alınılabilmesi zor yani. niye tartişiliyor anlamadım. zaten konsolcu kitle fps konusunda başarili olabilseydi bugun cd bf halo değil quake konuşulur olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

abi fps=aim diye bişi yok. hareket kısmı bulunduğun yer falan çok mühim. adam onları doğru yapiyorsa ortalamadan iyi olabilir. ama o gamepad ile aim alınılabilmesi zor yani. niye tartişiliyor anlamadım. zaten konsolcu kitle fps konusunda başarili olabilseydi bugun cd bf halo değil quake konuşulur olurdu.

gamepadle aim almak zor falan değil

ayrıca quakeden sonra uzun zaman geçti.tabiki piyasa degişicek.konsolda fps çok taze birşey.

quake güzeldi.tarzında en iyisi.şimdi ben hl2 dm oynayınca bile başım agrıyor oyun hızlı geliyor baya.quake hele bi ara quake live denedim ama yok yani herşey tadında güzel

ayrıca bf konsol oyunu değil.cod da hepimizin severek oynadıgı fps idi.son dönemde sıçırttı.

cod 1-2 misal.bf42 ve modları vs.yani bunlar varken konsolda fps yoktu.o dönemki konsollarda online gaming yoktu.belli başlı oyunlar oynanıyordu
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar kötü görünmüyor ama CS Source'dan da kötü görünüyor. Ha ben CS konusunda uzman değilim, CS 1.5 Source'dan daha iyi diyenler var. Benim mallığım heralde ama oyun mekanikleri arasında pek fark göremediğimden daha iyi grafikli olanı tercih ediyordum doğal olarak. Molotof çok iyi olmuş ama, baya keyifli olur oynaması. Heyecanlandırdı açıkçası ama daha çok geliştirilmesi lazım şu videodan, ki geliştirilir de
Sosyal ağlarda paylaş

şu fps bölümüne gelip amerikalı bebeler gibi consolefaglik yapmayın hehe.

gamepadle oynanmaz, aim yapmayı beceremezsiniz diyen yok.
önemli olan hangi şartlar altında gamepadle fps oynadigindir.

konsollarda fps yaygınlasiyor, hepsi cod klonu oluyor.
cod bazlı oyunlarda bir sandığın arkasına siniyorsun, ilerdeki kapıdan çıkan adamları tariyorsun, sonra da "gamepad ile çok iyi oynuyorum" havalarına giriyorsun.
movement, aim, gibi şeylerin olmadığı oyunda gamepad ile oynamakla övünmek de çok tuhaf.
mousesuz, sırf klavye ile oynarım o oyunu ben.

hldm sana hızlı geliyor, quake live oynayamıyorsan, bunun nedeni odur.

konsolcu kişilerin en sevdiği fpsler cod, halo, goldeneyedır.
ama bir blood, bir tfc bilmez, bir painkiller, bir unreal tournament oynayamaz.

cs de codlastirilmis o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

@lath : abi sen konsolda da fps oynuyorsun.bizden sayılırsın

holy gerçekten şöyle bir olay olsa görceksiniz.sonra consol bebesi ezberlemiş oto aim falan var dersiniz toakt yiyince

oyun cod gibi olursa zaten eşit şartlarda oynamış oluyoruz. "aha tokat yediniz" dersin.

ama cs beta 6 ve öncesi, quake gibi yaparlarsa öyle bir oyunda tokat atabilecek babayigit yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@Bone: Çok gereksiz yazmışsın. Yani konsol bebeliği yapıldığını da göremedim ki. Ama FPS her platformda oynanır. Azıcık aim assist ile, doğal olarak ihtiyaç var, konsolda hoplayıp zıplayarak cod da oynuyorsun yani. Öyle pusup oynama durumu yok, istersen bi snaiye durmaz yine adam gibi oynarsın ama önyargıları kıramıyorsun işte.

@Silphatos: Ben aynı şeyi diyince down sendromlu çocuk muamelesi gördüm Aiko'dan. Uzman oymuş meğer, sen çok konuşma o gerekenleri söyer zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...