Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

oyun iyi kötü tartışmasına bir de şu açıdan bakmak istiyorum.

abi 1998'den beri aynı noktadaki aynı kutunun arkasından çıkıp çıkıp girerek ateş etmekten sıkılmıyor musunuz? sıkılınca casual, consolefag mi olunuyor?

hayır şu değişen haritalara bakıyorum, textürler değişiyor, bir de map duvarlarındaki kapı yerine atıyorum beton bariyer koymuşlar, yeni oyun olmuş. ok.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

abi 1998'den beri aynı noktadaki aynı kutunun arkasından çıkıp çıkıp girerek ateş etmekten sıkılmıyor musunuz? sıkılınca casual, consolefag mi olunuyor?

bu yüzden gears of war oynuyorum, hep farklı kutunun arkasından çıkıp girerek ateş ederek ilerliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

adamlar yıllardır aynı oyunu skinleyip skinleyip satıyorlar diyordum geçen büyük bir hatamı farkettim. Adamlar aynı map i skinleyip skinleyip satıyorlar.

selam,

http://www.youtube.com/watch?v=xG5psTMqGJM

her sürümde başka bi harita mi oynicaz abi :) bi assault, bi dust, bi estate olmadan CS mi olur :P
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

beleş değilki, korsan oynayan amele hepsi onları sayma. bi maç atan en fakir adamın bile 1.6 var steam hesabında şu an.

1.6 oyundan ayrı bir şey oldu artık kötü yanları yok mu var tonla ama bi satranç, go, poker bin yıldır oynanıyor bunlar eskidi dandik oynayamalım, yeni oyunlara, mecike falan geçelim diyen nasıl yoksa (var mıdır ya acaba sdf) 1.6'da kalacak olan tonla sadece oyun olarak onu oynayan insanlar var, o kitle yaşamaya devam ettikçe 1.6 ölmez. valve'un aman bitirmeyeyim dediği için değil oynayanlar valve istese de öldürmez oyunu.

Daha neyin lafını anlatacaksınız bu fanatiklere, CS gibi dandik bir oyunu satranca benzetmişler lol.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

onbeş senede bi molotof üç beş tane de silah gelmiş

ama çok kompetitif yani, siz bilmiyosunuz, silfatoş, latspel, osmaniac falan oynasak hepsi elimize verir :))))))))))

13 sene, 15 değil.

13 sene boyunca aynı serverda hem kompetitifci hem casual public staylanın zevk alarak beraber oynayabildiği tek oyun CSdir. Direk zevkine haftada 1 saat oynayan casual bile takıma uymaya çalışır bu oyunda.

CSye laf atanların genelde 0-skill consolefag codboylar olması şaşırtıcı değildir zira haftada 1 saat cs oynayan casual bir oyuncu tarafından bile mouse ellerine verildiği için , bu sefil yaşam formları canları sıkıldıkça csye laf atarlar , cod gibi bir oyunla karşılaştırırlar.

casual bir oyuncu ile birkaç saatimi harcarım oyunda, public oyun derim zevkime bakarım, 2-3 elde bir laf atarım.

ama noskill yaşam formunun eline vermeye vaktim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

"Onbeş değil onüç bi kere!!!!" gibi bir argümanla lafına başlayabilen, üç cümlesinden biri "eline vermek" falan olan adamların CS'yi savunması bence kültür seviyesi olarak tutarlı, yani bu açıdan CS çok büyük bir ticari başarıdır diyebiliriz.

Dip not: CoD PC için de çıkıyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...