Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Ne bileyim abi tanımam etmem eheh, almam bi daha :p Gerçekten hayatta elde edebildiği başarılar mahalledeki spor salonunda halter rekorunu elinde bulundurmak, askerlikte erbaş olmak, CS'de kral olmak gibi şeyler olan bir kitle var ama etrafta. Onların bile parasını ve sadakatini kazanan ürünlerin de kolay kolay sonu gelmiyor. (En basit örnek, 2009'dan beri Fifa bariz çok daha iyi bir futbol oyunuyken; sırf yeni bir şey öğrenmeye kafası yetmeyeceği ya da bildiği kazandığı şey varken yenisiyle uğraşmak işine gelmediği için PES oynayan adam var tonla.)

Oyun sektöründe yoka yakın olsa da büyük bir ticari başarı olduğunu düşünüyorum yani şu ibretlik topiği okuyunca, o açıdan tebrik etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

"Onbeş değil onüç bi kere!!!!" gibi bir argümanla lafına başlayabilen, üç cümlesinden biri "eline vermek" falan olan adamların CS'yi savunması bence kültür seviyesi olarak tutarlı, yani bu açıdan CS çok büyük bir ticari başarıdır diyebiliriz.

Dip not: CoD PC için de çıkıyor hep.

Baggio said:

Ne bileyim abi tanımam etmem eheh, almam bi daha :p Gerçekten hayatta elde edebildiği başarılar mahalledeki spor salonunda halter rekorunu elinde bulundurmak, askerlikte erbaş olmak, CS'de kral olmak gibi şeyler olan bir kitle var ama etrafta. Onların bile parasını ve sadakatini kazanan ürünlerin de kolay kolay sonu gelmiyor.

Oyun sektöründe yoka yakın olsa da büyük bir ticari başarı olduğunu düşünüyorum yani şu ibretlik topiği okuyunca, o açıdan tebrik etmek lazım.

Sevgili baggio,

Kullandığım 6 cümle içersinde 2 kere "eline vermek" kullandığımı bulup onayladığın için teşekkür ederim. Keşke mesajımın üst kısmında alıntı aldığım yeri okusaydın da neden aynı kelimeleri kullandığımın farkına varsaydın. Onüçe takılman da seni çok sevimli kılmış

Zor değil inan bana 2 üst mesajda alıntı var be dostum. Anlayabilirsin yani.

Ve keşke yha işte hayattaki en büyük başarısı cartı curtu kültürü klişelere bağlamasaydın.

Ama sorun değil. Başlığın en azından son 2-3 sayfasını okusaydın daha güzel olabilirdi, gıdığından öpüyorum.

ve

sevgili knox

şu ana kadar benim mesajlarımdan sonra yazdığın hiç bir mesajına cevap veremedim özür dilerim :( kötü gözüküyor ama böyle her mesajımdan sonra bir ayar verme, bir ergenlik ateşi falan. Sen gene yaz birşeyler, cevap veremezsem de kusuruma bakma
Sosyal ağlarda paylaş

inanılır gibi değil molotofffffffffffff, inanılır gibi değil tam sekizzzzzzzzzzzz silah wow.

Geçin bu ayakları, basit bir patch ile mevcuda eklenemiyecek bir şey var mı ortada ? YOK

grafik üüüü motor büüüüüüü, hala bildiğin çağ dışı amiga dan hallice grafikler.

Satılanda aynı mal,alınanda.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

inanılır gibi değil molotofffffffffffff, inanılır gibi değil tam sekizzzzzzzzzzzz silah wow.

Geçin bu ayakları, basit bir patch ile mevcuda eklenemiyecek bir şey var mı ortada ? YOK

grafik üüüü motor büüüüüüü, hala bildiğin çağ dışı amiga dan hallice grafikler.

Satılanda aynı mal,alınanda.

şu dediklerini hangi oyunda basit bir patch ile eklediler?

bu arada trollüyor musun yoksa ciddi ciddi mi yazıyorsun şunları?
Sosyal ağlarda paylaş

- oyuna yeni gear ve el bombaları eklendiğinden
- tamamen güncellenmiş bir motor kullandıklarından
- haritaları baştan tasarladıklarından
- kaplamaları ve modellemeleri yeniden yaptıklarından
- yeni haritalar eklediklerinden
- yeni oyun modu koyduklarından
- yeni silahlar geldiğinden
- yeni bir multiplayer sisteminden
bahsediyorum,

sen ise "BUN LAR BASİT BİR PAÇLAE DE GELİRDİ Kİ! LOLOLOL MOLOTOOFFFFFFFF!!!!" tribi atıyorsun.

şu saydıklarımı "basit bir patch" ile sunan herhangi bir FPS göster bana,
elimdeki tüm oyunları pencereden atıcam, steam hesabımı iptal edicem ve bir daha hiç oyun oynamıycam.
çünkü yok öyle bir oyun.
en basitinden her sene çıkan modern warfare serileri bile bir önceki oyunun multiplayerına çok benzer olarak hazırlanıyor.
adamlar Counter Strike'tan sonra "CS2" denebilecek tarzda bir oyun geliştiriyorlar, ama sen bunu "basit bir peçle yapılırdı ki" olayına bağlıyorsun.

yok yani trollemek dışında başka bir açıklaması yok şu olayın.

ha bi de bana cs gibi bir oyunu savunduruyorsunuz ya, artık gider twilight bile izlerim herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

resmi oyun modlarını da patchle eklerlerdi artık.

görüntüleri de patchlerlerdi.

oynanışı niye patchlemmemişler lan?

silahlar patchlenebilirdi.

değişen haritalar patchlenebilirdi ben katılıyorum.

kurşun ve silah pattern'lerini de patchlerlerdi olm!!!

patchle competitive mod'a dönüştürebilirlerdi oyunu.

ve bunların hepsini hayrına yapardı steam ama yapmadı!! BİZİ KAZIKLIYORLAAAAR!!

edit: bonec döşemiş yine yetişemedik. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediklerine bir bakalım

- oyuna yeni gear ve el bombaları eklendiğinden

İnanılır gibi değil silah,bir kere hayatında azıcıkkk counter oynamış bir adamın bile bildiği bir gerçek vardır. Counterda 3 tane silah var colt ak45 avm bunun ötesinin bir anlamı yoktur, zira aralarında marjinal bir fark dahi yoktur, yıllarcada valve adam gibi bir sistem getirme ihtiyacı duymamıştır. Bugün eklenen silahlarında akıbeti bellidir. Öte yandan bugün battlefield 3 de sadece bir class ın seçebileceği silah sayısından az silaha sahip bir oyuna inanılır gibi değil tam 8 silah aman allahım molotof dersen komik olursun

Bunların tamamını bir kenara bırakırsak. tf2 ye patch ile silah ve ekipman ekleyen valve nasıl oluyorda counter a ekleyemiyor.

- tamamen güncellenmiş bir motor kullandıklarından

Tamamen gücellenmiş motor ile frostbite2 yi karşılaştırmak bile abes hadi onu geçtim, cümle alem tarafından yerden yere vurulan IW engine'ın bile gerisinde, dediğim gibi amiga dan hallice

- haritaları baştan tasarladıklarından

Panpa buraya kutu koydum, birde dust a kapı açmışım ki inanılır gibi değil. Bendeki bu yetenek var ya, bir baştan dizayn harikasıyım.

- kaplamaları ve modellemeleri yeniden yaptıklarından

Zaten bunu söylüyorum durmadan yeni kaplayıp sonra oyuncuyu kaplıyorlar.

- yeni haritalar eklediklerinden

Dust 2 açıyorum panpa

- yeni oyun modu koyduklarından

Panpa baktık ki oyuncuyu iyi oynadıkça ödüllendirmek çok mainstream, böyle kafalar güzel takılıyoruz, biranda aklımıza geldi oyuncuyu iyi oynadığı için cezalandırdığımız bir game mode yapmamız lazım inan kendimizi aştık.

- yeni bir multiplayer sisteminden

Bütün eğlencesini kalabalıktan alan bir oyunu alıp,pc kullanıcısını durmadan skinlediğimiz yetmedi console oyuncusunude skinlememiz lazım deyip 5v5 e kitleyip üstüne, denendiği her oyunda insanlar tarafından nefret edilmiş eksik adamın yerine bot sistemini ekleyerek gerçekten yeni bir multiplayer sistemine yelken açtık
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...