Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

lan abartmayın bukadar...
teröristmisiniz bukadar gizlilik ? noluyor ?
terörist olmadığınız sürece zaten okadar kolay vermiyorlar bilgilerinizi ülkelere.

ha benim ahmet mehmet oldumu bilmesin diyorsan kartta paypalda değişik isim kullan ozaman. isimlere bakmıyor validate sistemler
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bak o olabilir. Önemli olan onların yani VPN şirketinin loglarında ismimiz yazmasın kimseye bir şey verilmesinden çekindiğimden değil yani. Zaten öyle bir zamandayız ki, ben devletlerden değil hackerlardan tırsıyorum :) İstedikleri bilgiye ulaşıp, istediklerini yapıyorlar.

CSB

İşletme İrtibat Kişisi Ad Değişikliği

Ad değişikliği talebinizin işlenmesi için ek bilgileri fakslamanız gerekir. Lütfen geçerli resimli bir kimlik ile aşağıdaki diğer belgelerden birini sağlayın:

Yeni adınızı gösteren geçerli fotoğraflı kimliğin bir kopyası. Sürücü ehliyeti, pasaport ya da devlet tarafından verilen herhangi bir fotoğraflı kimlik kabul edilir.
Yeni adınızın ve adresinizin, PayPal hesabınızda göründüğü şekliyle yer aldığı yeni bir kamu hizmeti faturasının bir kopyası.
PayPal hesabınızda listelenen (varsa) banka hesabına ilişkin yeni banka ekstrelerinden birinin kopyası.
PayPal hesabınızda listelenen (varsa) kredi kartına ilişkin yeni kredi kartı ekstrelerinden birinin kopyası.
Lütfen işletmenizin PayPal hesabında belirtilen ana e-posta adresi, güncel adı, adresi ve telefon bilgileri ile ad değişikliği sebebi ve işletmenin yeni irtibat adının yer aldığı antetli kağıda yazılmış bir mektup ekleyin.

Talebinizin verimli bir şekilde işlenmesi için lütfen belgelerinizin geçerli ve okunaklı olduğundan emin olun. Her zaman olduğu gibi PayPal'a gönderdiğiniz Bireysel kimlik bilgileriniz güvencemiz altındadır ve hiçbir zaman üçüncü taraflara verilmez.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
Izlenir olmasi gerek ozel olarak engellemedilerse ki sanmiyorum. Bilkent VPN'sini kullaniyorum ben Turkiye'den VPN gerekince ama. Nereden alirsin bilmiyorum.

Interneti VPN'siz kullanmak istemedigimden Turk sitelerini o tarz onunla kullaniyorum. Netflix Turkiye, BluTV filan.
Sosyal ağlarda paylaş

vpn konusunda bu adam dinlenir. başka konularda çok hipster olabiliyor ama vpn'de güzel fırsatlar sunuyor hepimize :D 120 dolar 2 yıllık, 60 dolara iniyor. tertemiz. yıllık 30 dolar torguard gayet iyi yani.

benim ibvpn'in 3.5 ayı var forumca almıştık, hatta gerge söylemişti muhtemelen onu da alın diye :D çok hızlı değil ama zaten haftada 1 falan kullanıyorum en fazla. bitsin de illa ki benzer fırsatlar iyi vpn provider'lardan bulunur.

GERGE said:

Hayir. Onlar epey kotu. En iyi teklif su anda bu:

GERGE said:

TorGuard'dan %50: TGLifetime50

Recurring ustelik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bugun TorGuard'in son gunu olmasi gerek. Gun icinde bitecek ama ne zaman bilmiyorum. Yillardir boyle iyi (recurring indirim bu ne de olsa) deal gelmemisti. Alin derim, elinizde olsa da alin kullaniyorsaniz. 6 aylik ideal. Bir yillik ya da 2 yillik ile ayni fiyata geliyor, ayda 7tl filan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Statik ip calisiyor diyorlar ama kullanmadim. ViperDNS kullaniyorum ben, bazen calisiyor, bazen calismiyor. Genelde Turkiye uzerinden izliyorum zaten %80 filna Netflix Originals izledigim icin.

Recurring indirim bir seferlik degil demek, uyelik devam ettigi surece 6 aylik uyelige $14.99 vereceksin demek.

Digital Ocean uzerinden kullanmama ragmen ben de aldim simdi son gunde. Epey saglam VPN bu. Turkiye de var ki o iyi. Farkli lokasyonlar iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

gerge sen bu vpn, dns işleriyle falan çok uğraşıyorsun. netflix amerika için mainstream olmayan biraz para harcayıp da kalıcı çözüm bulamaz mıyız? vpn şirketlerinden çok fazla trafik geçtiği için hemen engelliyorlar, under the radar bir çözüm üretemez miyiz şöyle 50-60 dolar harcasak bir seferlik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...