Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

pulkas said:

sunu kullaniyorum 2 aya yakindir.

https://www.smartdnsproxy.com/

1-2 defa dns sunucu yanit vermedi.onun disinda cayir cayir calisti.netflix konusunda hic sikinti cikarmadi.senelik 20 dolara uye olmustum.simdi 34 dolar olmus.kupon falan vardir belki ama bi arastirmak lazim.

vpn'i de varmiş içinde fena degil o zaman... ama enpara beni üzdü ya ne güzel yarı fiyatına geliyordu netflix şimdi 30-35 tl vericez :(
Sosyal ağlarda paylaş

geçen kuzen dedi bu vpn'leri kullanıyosun ama portları (sallıyorum bunu başka bişe dedi ama anlamadığımdan unuttum) kimin hazırladığını nerden bileceksin? takip etmek isteyeni vpn durduramaz diye. kendisi itü elektronik ve haberleşme mezunu ve bankaların güvenlik sistemleri üstüne çalışan bi şirket sahibi. o dedikten sonra tırsmadım değil açıkcası. ha film milm için tabi kimse sallamazsa vpn'in arkasına sığınıp sağa sola atıp tutanı yakalarlar isterlerse anlamında söylemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

smart dns'i kurdum, şahane oldu, 3 ayda patlattım işimi görüyor netflix noktasında.

sorum şu, smart dns'in sadace dns özelliğinin herhangi bir gizleyici niteliği yok değil mi VPN olmadığı için. torrent etc şeylerde hala traceable durumdayız.

smart dns ile pandora.com'a girmeyi denedin mi? pandora için falan satın alabilirim belki, kurdum dnsi ama yine de pandora'nın restricted sayfasına dönüyor sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

720pizle den izlesen de illegal sayılıyor mu almanya'da?

popcorn time'dan ötürü tuttuğum avukat çok net şunu söyledi:

internette izlediğin hiçbir film ya da dizi için sana ceza kesemezler. burada suçu olan yayıncıdır senin bir suçun yok ki PC'ne virüs bulaşmış ve virüs yüzünden bu kaynağa yönlendirilmiş bile olabilirsin. ancak torrent'e elini attığın an yayıncısın. burada kaçarın yok ceza keserlerse.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

smart dns'i kurdum, şahane oldu, 3 ayda patlattım işimi görüyor netflix noktasında.

sorum şu, smart dns'in sadace dns özelliğinin herhangi bir gizleyici niteliği yok değil mi VPN olmadığı için. torrent etc şeylerde hala traceable durumdayız.

çok sakat var, yazdım ama görmedin sanırım, ya bu smart dns proxy.com'dan kurdun değil mi? kurarken en yakın dns ipsini seçin diyor ya, Türkiye ve Almanya seçtim ben sen nasıl yaptın? blocklu yerlere (pandora örneğin) hala girmeiyorum ben niyeyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...