Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VPN konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Shadowsocks diye bir şey var. Onu öneririm ben asıl kendi VPS'nizi kullanacaksanız. iOS ile çalışmıyor sadece, onu kullanıyorum ben DO'da ve ek lokasyon için tanesi $3'erden Kanada ve UK'den aldığım lowendbox'larda.

En mükemmel yani Android'de always-on modunda kullanınca pil ömrüne neredeyse hiç zarar vermemesi. Aşırı verimli. Masaüstünde de düz SSH Tunnel, Openvpn-as, L2TP ve SoftEther'den daha hızlı. Test ettim hepsini uzun uzun.
Sosyal ağlarda paylaş

ücretsiz 1 Yıl okayfreedom Premium VPN ücretsiz dağıtıyor...
buyrun şimdilik bukadar isteyen olursa daha ulaşabilir

Premium-Code: 5CE2-9F8C-B901-ED9A-9544-51F2-E4B4-8816
Premium-Code: 56CZ7-DR482-74UC2-87GDC-LCRF8-A269-C431
Premium-Code: F57A-66CD-A269-4191-3ECA-5CEC-3B52-C209

Sitesinde programı indirip kodu girebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

offtopic olacak ama şu 5 $ DO dediğiniz olayın benzerini seedbox amaçlı yapmak mümkün mü? uygun bi plan bakıyorum ama çok pahalı seedboxlar senelik düşününce. daha doğrusu benim için anlamsız o fiyatları vermeme değecek dl yapmıyorum.

/summon gerge
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
netflix globalleşmeye karar verdikten sonra vpn banlama konusuna ağırlık vermeye başlamış. benim kullandığım IPVANISH ile girdiğimde video başlamadan "proxy oh no you dont" diyor ve izin vermiyor. üyeliği iptal ettim şimdi, var mı tavsiye edebileceğiniz iyi bir vpn alternatifi? 3-5 dolar o kadar önemli değil, router üzerinden openvpn ayarları falan olması gerek ps'e etki etmesi için falan. uyduruk bir şeyler olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

sunu kullaniyorum 2 aya yakindir.

https://www.smartdnsproxy.com/

1-2 defa dns sunucu yanit vermedi.onun disinda cayir cayir calisti.netflix konusunda hic sikinti cikarmadi.senelik 20 dolara uye olmustum.simdi 34 dolar olmus.kupon falan vardir belki ama bi arastirmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...