Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

mw ve bf cok farkli oyunlar abi elinizde modern silah tutup gezince ayni oyun olmuyor. nasil karsilastirabiliyorsunuz anlamiyorum.

ikisini de alicam ben, mw'yi single playeri ve coop'u icin (multisini de counter tadi takilmak cekerse canim diye) bf yi de multi icin alicam.

Xaenin said:

Xboxa alıcan tabi değil mi?

asdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

modern warfare 1'in single'ı gerçekten iyiydi. oynadığım en iyi singleplay oyunlardan biriydi diyebilirim. ama sonra çıkan oyunlar hep mw1'i taklit etti, yeni bir şey sunamadı.

bir de mw2'de en sevdiğim karakter ghost'u öldürdüler lan. ona ayrı kılım.

mw3 belki farklı bir şeyler sunabilir, umarım öyle olur, şu mw serisi kısır döngüsünden çıkarız.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Ben seviyorum, MW serisinin singleplayer'ı gayet iyiydi.

Bone said:

modern warfare 1'in single'ı gerçekten iyiydi

valla ben de bir solukta bitirmiştim mw singlelarını hele mw2 co-optan aldığım zevki yakın zamanda başka bir oyundan almadım. Ama 4 saatlik konsol stayla sp için de 70 dolar verilmez artık. Bir ara koyulmuştu modern fps design düz yol cutscene diye :D 4 saatlik go go go oyun için idealmiş o design ilk gördüğümde yadırgamıştım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

aptal laf değil.bu quake kitlesi günümüz fpslerine tepki gösteren beğenmeyen kabullenmeyenler değil mi.öyle hadi bi quake atak tayfasından bahsetmiyorum

bone mesela quake oynamıyor sanırım mesela.ama her fps tartışırken bi quake lafı sıkıştırıyor adam quakede kalmıs hala.

bone un bi ust modellerini salaklık olarak goruyorum.bende quake oynadım deli gibi.ama şimdi oturup 10 dakka anca bi nostalji amaclı oynayabilirim

hani böyle fps quaketir arkadaş ne öyle tank mış ucakmış büyük maplermiş tripleri yapanlar var.uyuz oluyorum onlara
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle bişi, kafanda bir şeyler kurgulamışsın onları diyorsun sadece.

quaker eşit değildir yeni oyunlara tepki gösteren kişi.
bir çok quakeçi var l4d2 oynuyor, sonra açıp quake live'ını da oynuyor.
warsow var mesela birçok kişinin oynadığı, eski quakeçiler quake 4 ve painkiller da oynamıştı bir ara.
şu an çok etkili bir multiplayer oyun yok, o yüzden eski quakeçiler modern warfare, counter-strike, brink, unreal tournament 3 derken bölündüler iyice. bunların hepsini bağlayacak bir oyuna ihtiyaç var.

quake oynuyorum, ara sıra single'ını açıp onunla uğraşıyorum. şu sıralar oyunlara çok fazla zaman ayıramıyorum, ayırdığım zaman da single bitirmek ile vakit geçtiği için hardcore quake kasma imkanı olmuyor.

quake'de kalmış felan değilim gayet sevdiğim bir oyun quake. unreal tournament de severim mesela, sırf müziklerini dinlemek için bile birkaç saat oynadığım oluyor bunları.

benim üst versiyonum neden salaklık oluyor, böyle bir yorum yapmak salaklık aslında.
isteyen istediği oyunu oynar arkadaş, seviyorsa oynasın işte.
halen quake oynayan da var, halen counter-strike oynayan da.
illa amerika'daki konsolcu bebeler gibi her çıkan yeni oyunu 1 hafta oynayıp sonra çöp kutusuna atmak mı zorundayız? böyle yapmadığımız zaman salaklık mı oluyor bu şimdi?

modern warfare 3 varken hala left 4 dead 2 oynayanlara salak demek gibi bişi senin şu yaptığın.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız benim dediğim şey hayal ürünü değil.daha önce yine bu quake tartışılırken burda biz quakeciler şöyleyiz böyleyiz diyen de vardı

olay oynamak oynamamak değil.sonuçta her fps topicinde dönüyor bu muabbet

genelde bu quakeci tayfa bok atıyor yeni oyunlara ve oynayanlara.yutupda bf videolarının altında bile böyle tipler var

hani asıl fps quakedir bu yeni fpsler bi bok değil mantıgından bahsediyorum

mesele illa yeni cıkanı oynamak değil hem yeniye kendini kapatıp eskide kalmak hemde yenicilere bok atmak

bu forumda da var onlardan.yani şimdi olayı ben heçen 2 el quake attım salak mıyım seviyesine çekmeye gerek yok

örneklendirmek gerekirse

ben sega saturn oynuyorum.ps3 çok boktan en iyisi sega.ps3ü olanlarda işi bilmiyor

gibi bişi diyebiliriz sdfs

yani sen arada girip quake atıyosun salaksın olayı değil.ki quake live bi ara bende deniyordum.

ha bide ilk mesajımda demek istediğimi diyememişim tabi quake oynayanlar salaktır fazla genelleme olmuş

ben hala day of defeat oynuyorum mesela.cıkıpta call of duty ne ya asıl fps dod demem.bu işi genelde quake ile örneklendirerek yapıyr insanlar sevmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...