Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Supradyn said:

multiyi salla xeno yüzbaşı paha'nın adını temize çıkarabilecek miyiz onu merak ediyorum ben.

abi hikayesini seversin ona hiç lafım yok ama single player hikayesi için de 60 dolar verilmez yani. elder scrollsu deliler gibi severim, skyrim'i bayadır bekliyorum, sabırsızlanıyorum oynamak için ama 60 dolar fiyat koydular, "hadi len ordan" dedim. kaldı ki bi önceki oyunun üstüne devasa gelişme var skyrimde. mw3'te hikaye dışında bir tek gelişme yok. ulan videoyu izledim silah sesleri bile aynı. ya bari insan sesleri azcık geliştirir meh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yazık lan çok aşağılara düşmüş acıdım. bi anektot (doğru mu yazdım bilmiyorum) ekliyim de hem canlansın azcık;

dün uzun bir süre ps3'te gerek mw2 gerekse black ops oynadım. hayatımda 2. kere konsolda fps oynamış oldum ama ilki çok üstün körüydü, 10 dk falandı. bu sefer baya baya oynadım. sonuç:

abi çok leşsiniz lan ahjasfdjfgbvm konsolda fps oynamak kendi kendine topu bulan pong oynamak gibi bişey. crossair adamın üstünde değilken sağ click ile nişan alınca otomatik üstüne gidiyor, hareket eden hedefse bi miktar otomatik takip ediyor, yapay zeka zaten yerlerde sürünüyor bildiğin rambo misali tek başıma 6-7 askerin arasına dalabiliyorum rahatlıkla. bir kez daha mw serisinin ve konsolların ne kadar leş olduğunu birinci gözden tecrübe etmiş oldum. süper gaz sinematiklerle, gereksiz slow motionlarla küçük kardeşlerimizi gazlayıp kendilerini süper asker zannetmelerine sebep olan bu seri için amerikan ordusu teşekkür borçludur. saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten hem konsolları hem de mw serisini katıyorum tespitlerime. yani ikisi de leş yapay zeka-autoaim vs vs.

pc'de en azından düşmanların kafalara direk nişan alıp öldürebildiğin için yapay zekalarını çok göremiyorsun da konsolda baya net göründü yani. ha ama pc'de de aynı şekil oynasan aynı tepkileri verir tabiiki.
Sosyal ağlarda paylaş

xbox ve amerika sırtlar bu oyunu, sonuçta kanye west falan büyük reklamlar dönüyor yine. multi fena fail olacak büyük ihtimal, battlefield o kadar yenilikçi geldi ki bu çok sıradan geliyor ve o yüzden direkt önceki oyunlarla aynı görünüyor gözümüze. ama asıl yeni nesil cod şu an geliştiriliyordur, yani öyle olmalı. seneye artık.
Sosyal ağlarda paylaş

BF3 oynadıktan ve caspian border trailer'ını izledikten sonra hiçbir multiplayer FPS sarmıyor şuan. Anında bayıyorum.

Hele hele MW3 direk cod4 gibi görünüyor.

Fakat tabi deli gibi satıcak, deli gibi oynanacak. Dediğin gibi Amerika sadece götürür işi. BF3 çok daha dikkat isteyen bir oyun. COD girip kafa dapıtmak için bir oyun. Bu yüzden COD yine para kırar.

Zenci tayfası yeter para kırması için, birde üstüne herkes Elite üyelik alıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen oyle cod kafa dagitma oyunu yani her ne kadar eski konsol versiyonlari(modern combattan falan bahsediyorum 1943 ve bc1 i oynadim ps3 te) ve heroes disindaki butun bfleri oynamis olsamda artik 2142 den sonra bf oynama oranim giderek dustu cunku zamanim yok! okuldan-isten geldikten sonra bf ye girip objective oynayip yada etrafimda neler dondugune dikkat etmektense cod a girip kucucuk alanda kedi fare oynamak daha kolay geliyor. ha hala eskisi kadar hardcore gamer olsam codu anca arkadaslarla lan partyde muhabbetine oynarim.

bide su dlc muhabbeti adamlar 18 milyon dlc satmislar black ops a dusunsenize black ops a vasat diyoruz ve oyunun dlc satisi sanki 4.5 milyon daha satmislar gibi bir para donduruyor. 4.5 milyon satmayan iddali oyunlar var. bu oyunda saticak deli gibi saticak hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

cod harika bi competitive potansiyelini boşa harcadı mw2 ile bence. bf nin comp için bi şansı dahi yok ea öle birşey amaçlamıyorda zaten.
oynanış olarak codu tercih ediyorum ben her zaman, daha hızlı skill bazlı daha arcade.

valla bf3 o hızlı arcadeci tayfayı da bünyesine katmak için zaten rush modunu çıkardı, o da yeterince arcade gelmiyorsa team deathmatch'i koydu adamlar, daha napsınlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 demi vardı onlar 3 temi geliyor yoksa
bilemiyorum ben bf2 nin oynanışını sevememiştim bir türlü, spirit atarken left right strafeler falan kitleniyordu elini cekmezsen dönemiyordun falan pek hosuma gitmemişti. haritalar vs cok büyük

en azından bi 5vs5 6vs6 yapilabilecek modlar cıkarsınlar tanksız ucaksız. fps oynamak istiyorum cünki ucak similasyonu degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...