Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Enflasyona da oranlı ama o artış fizban.
Altın zaten her zaman değerli bir maden olarak değerini muhafaza eder ama şişmiş bir durumda olduğu da gerçek. Denge noktanın kaçta olacağını görmek gerekiyor. Ben 87-90 arasında elden çıkarmayı düşünüyorum.
Bir de dolar artmaya başladıkça doğal olarak altın/tl de sekiyor. Önemli olan sweet spot'u bulmak.
Bir de baktığımız zaman Türkiye'de her zaman eylül-ekim dönemlerinde altında artış görülüyor. Çıkış noktası o olarak gördüm ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Altın alın yahu, acaip bir devirden geçiyoruz.

Merkez Bankaları gümbür gümbür patlayacak ilerde. Gelişmiş ülkelerin altın rezervlerine bakın. Acaba niye daha çok kazanmak için böyle ufak değişiklikler yapmıyorlarmış acaba?

Resmen bizim nesile patladı enerji ve hammadde krizi, distopyaya dönüşmeden insanlığın kendi iradesiyle yumuşak geçiş yapmamız lazım.

http://dieoff.org/page199.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim peder her hafta altın alırdı yani napıyor acaba düşünürdüm pekte fazla oldugunu ummuyordum neyse geçen ev bakmaya gitmiş nezih biyerden, 210.000 tl bulmuş, ben görmedim ancak dedem gilin dediğine göre evi alırken külçe altın getirmiş ve tam,yarım altınları bozdurmuş ve geri kalanını taksite bağlamış
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...