Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunger Games (2012)

reddiye

Öne çıkan mesajlar

bu filme gittiğimde askerdeydim nasıl koymuştu anlatamam çarşı iznimi sinemada buna harcadım ya.

Üstelik kitabınıda okumuştum ama film tamamen ergenlere göre yapılmış. Oyuncularda berbattı. İnternette dolaşırsanız filme bayılan ayılanlar görürsünüz aynı justin bieber hesabı birşey bu filmde rate'lere inanmayın ergen kitle yükseltiyor. yoksa imdb puanı 4-5 anca olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
filmi demin izledim,
imdb'den 260.000 kullanıcıyla 7.3 ortalama almış,
bizim pati üyeleri gelmiş iyi değil, kötü, zamanıma yazık diye yorumlar yapmış.
beklenen klasik pati yorumları valla arkadaşlar elinize dilinize sağlık, lol.

film gayet güzel. benim tarzım değil belki çok hoşuma gitmedi, ama kaliteli yapmışlar, rezalet filan diyen oluyorsa onun film zevki de rezalettir.

kitabını okumadım ama ilginç bir konsept çıkartmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Film rezil ile ötesi arasında gidip geliyor

Konusu güzel olabilecek bir film katledilmiş en büyük rezillikte baş roldeki kız karakterini sevdirmek adına hiç bir can alıcı karar aldırılmıyor : ona yardım eden kücük kız baskası tarafından harcanıyor, hayatını kurtaran siyahi cocuk da aynı (hatta kendi bölgesinden olan çocuğuda öldürtmemek adına kaç yıllık gelenek değişiyor filmde kılıf uyduruluyor)
otobüs yolculuğunda izlenir ancak başka türlü zaman kaybı

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
THE HUNGER GAMES: CATCHING FIRE begins as Katniss Everdeen has returned home safe after winning the 74th Annual Hunger Games along with fellow tribute Peeta Mellark. Winning means that they must turn around and leave their family and close friends, embarking on a “Victor’s Tour” of the districts. Along the way Katniss senses that a rebellion is simmering, but the Capitol is still very much in control as President Snow prepares the 75th Annual Hunger Games (The Quarter Quell) – a competition that could change Panem forever.

http://www.youtube.com/watch?v=jyPnQw_Lqds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...