Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunger Games (2012)

reddiye

Öne çıkan mesajlar

Bugün izledim. Sevip sevmemek tabi kişiye kalmış ama kitabı çok iyi uyarlamışlar. Kitabı seven hayal kırıklığına uğramaz. Benim hoşuma gitti. Benim ilgimi çeken şeyler zaten 2 kitapta başlayıp 3 te gelişiyordu. İyi uyarladıklarını görmek yetti şimdilik diğer filmleri beklerim artık.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

Bugün izledim. Sevip sevmemek tabi kişiye kalmış ama kitabı çok iyi uyarlamışlar. Kitabı seven hayal kırıklığına uğramaz. Benim hoşuma gitti. Benim ilgimi çeken şeyler zaten 2 kitapta başlayıp 3 te gelişiyordu. İyi uyarladıklarını görmek yetti şimdilik diğer filmleri beklerim artık.

evet valla ben de çok beğendim,kitap uyarlaması harikaa olmuş.
diğerleri de umarım aynı şekilde olur.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

bu arada filmin bazı yerlerinde odaklanma çok kötüydü. bulanık geçen çok yer vardı. acaba çekimden mi yoksa gittiğim salondan mı? gerçi yakın çekimlerde fln netti salondan olduğunu sanmıyorum.
hic aklimda bulanik bi yer kalmamis. salondan olabilir...

ama young adulta gore baya iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

kitap gerçekten battle royale den çalıntıymış ya, ben ihtimal vermiyodum benzerdir diyodum

Battle Royale benzer bir konuyu ele alan ilk eser degil. Stephen King'in yazdigi Running Man ve The Long Walk da buna yakin bir hikayeye sahiptiler. Muhtemelen daha eski baska ornekler de vardir.
Sosyal ağlarda paylaş

dünya kötüsü film.. allah kahretsin abi çok kötüydü. kitabı hakkında veya konusu hakkında zerre fikrim olmadan gittim. rezaletti ya... yani duygusal hava yaşatma çabaları çok başarısız, aşk hikayesi çok başarısız, action desen inanılmaz başarısız.. abi komple fail film.. bi başlangıcı, mıntıka kafaları falan fena değildi.. ikinci yarısıyla dünya kötüsü film.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi geldim sinemadan. Genel olarak her şeyi uyarlamışlar. Olmuş ama diyalogları çok atlamışlar. alana gelene kadar bunlar baya atlaya atlaya gelmiş. Kızın avlanma merakını, gale ile ilişkisini filan tek sahnede geçiştirmişler. Haymitch'i nasıl gaza getirip, kendileri ile ilgilendirmesi filan. bunlar atlanacak detaylar değillerdi.

genel olarak uyarlama olarak baya iyiydi ama
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabını okumak lazımmış ya :/ Havada kaldı çoğu şey. Adamlar isyan çıkardıkları için düzenledikleri oyun neticesinde isyan falan çıktı. O kadar zamandır niye çıkmamış ta şimdi çıktı falan. Ayrıca sonunda kız kime karar verdi, ötekine noldu, bundan sonra noluyo vs. Çok havada kaldı.

:/ Başroldeki kıza önceden oynadığı filmlerden sempatim vardı. İzledim bitti işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Aaaa devamı mı var???? O_o??? Filmler çıkıp hepsini mahvetmeden okurum ki ben o zaman.

bu arada kitabı okumadığın için böyle diyorsun ama film bayağı bayağı başarılı bir uyarlama...benim-yukarda da yazmıştım- gördüğüm 2 sahne var kitaptan farklı.Geri kalan her şey çok güzel anlatılmış...kitapları okumaya bence birden başladı,aynı zevki alırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...