Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Wow-europe techinical forums kismina bakarsaniz zaten oyunda dusme , yuksek latency yada dungeon sirasinda kitlenme vs gibi sorunlardan sayfa sayfa soven insanlar var. Bazi seylerin cozumu var gibi ama %90inin cozumu falan yok suan , muhtemelen bir sonraki maintenance`a kadar surer bu isler.
Sosyal ağlarda paylaş

Quadrophenia said:

Oculus loading de ben de dc yemistim, login oldugumda Dalaran inndeydim.

Bu arada vurulan moblarda verilen damage i gorememe olayi var mi kimsede? Interface'den acik bu ozellik ama goremiyorum cok garip bir durum.

Combat Text Add-on'u kullanıyorsan ondandır. SCT'de öyle bir problem vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam, sorun kendi kendine düzeldi gibi gözüküyor bende, ardarda 4 heroice sorunsuz girdim. Öneriler için herkese teşekkürler.

Bu arada lag sorunu yaşayanlara söyleyeyim, ben de bütün gün lag ve spike sorunu yaşıyordum, sonra superonline teknik desteği aradım şikayete, bayağı bişilerle oynadılar uğraştılar "blizzard downloader diye bir dosya paylaşım programı kullanıyormuşsunuz" dediler, ee dedim, bu program kendi kendine bir port açmış sizin portları kaydırmış düzeltiyorum şimdi dedi adam, bir de peer to peer'i kapattım üstüne downloaderdan, kaymak gibi oldu ping. Bir portlarınızı ve peer to peeri kontrol edin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna giremiyorum tüm patchleri indirdim yeni loaderla gelen patchi de indirdim wow is up to date diyo falan neyse giriyorum yazıyorum success de kalıyo.change realm falan diyorum realm page bile gelmiyo herşey kararıyo arkadaki animasyon falan duruyo.sorunu nasıl halledebilirim var mı aynı sorunu yaşayan falan?
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 günde sıkıldım patchden.

çooook fazla bug var ilk olarak. icc'de resurrect olan adam içeri giremiyor en basiti.

ve gryphon çoooook yavaş her seferinde işkence koşması en basitinden.

sonra oyun karakteri tamamen değişti evet ama su anda o klasik yeni patch yeni skiller heyo durumu yavaş yavaş baymaya da başladı.

misal resto druid sadece rejuvle holy priest ve holy palanın 2 katı heal atıyor. adam sırayla rejuv tıklıyor raide o kadar.

icc'de dodge reduce kalktı evet ama tanklardan miss de kalktı. 70k hp li tanka 0.7 sn de 72k vurdu rotface. caster classlar çoştu, çoşmasının sebebi spellerin base dmgleri arttı sanırım. başka bir şey yok.

tanklardan resmen duman cıkıyor agro tutmak için. hp boost oldu cd boost oldu ama şu anda agro ve milletin classını çözememesinden dolayı çok daha zor instancelar.

oyunda paladin kalmadı resmen, retri bitmiş, holy bitmiş. arada pala tank rast gelirse işte.

ayrıca çok fena bir nerf var tüm classlarda su anda farkedemediğimiz, en basiti sta buff ile imp buff stacklanmıyor. bok la druid buff stacklanmıyor. herkes herseyi yapıyordan çıktı olay, bufları nerdeyse kaldırdılar gibi bir şey. bu şu anda hissedilmiyor stat boostlardan dolayı ama cata'da çok üzecek herkesi.

bilmiyorum şahsen ilk gün heyecanla deli dolu oynadığım patch bir anda cazibesini yitirdi. 1 bucuk saatte 40 dan 42 oldum alt rogue'mla. ona da bi buf gelmiş sanırım.

yeni speller yeni skiller güzel eyvallah. ama hiç bir paket öncesi pathcde bu kadar dengesizlik yoktu mele caster arasında. arada çıkıntılar olurdu ama bu kadar olmazdı.

+ bu kadar buglı bir prepatch hiç görmedim. spellerdeki açıklamalar falan üstün körü.

iyi şeyler var ama genel olarak 5/10 veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Haci sanirim patlamisin :S Wow teknik destek forumlarini takip etmenizi oneririm birsey yapmadan once,daha 20saniye once okudum resmen dedigin olayi yasayan dolu insan var oyunu yeniden falan kuruyorlar suan.

Ayrica blizz sorunlara yetisemiyor resmen,herzaman bu forumdaki yazilara en 1 az tane blue post gelirdi simdi sayfa sayfa sovuyo millet sesini cikaran yok.

Gercekten gelmis gecmis en sikko patch oldu bu.Ben patchi kurdum oyunda 1 saat durdum yada durmadim yetti gunlerdir girmiyorum,cataya kadar da kolay kolay girmem heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de lag vardı. Akşamüstü başladı, bi saat önce falan tekrar baktım belki geçmiştir diye, hala vardı çıktım.
Artı bi ara bi eşyler indirdi ufak, dedim heralde nameplate bugını düzelttiler falan ama, hiçbi değişiklik yoktu. Var mı nedir ne değildir bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...