Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Hiçbir loading bitmiyor, kapamak zorunda kalıyorum oyunu. 3 gündür falan böyle bu, şu event bossunu adam akıllı bir kere kesemedim. İstisnasız her seferinde DC.

Alt tab yapıyorum DC, salonda babam öksürüyor DC. Baya ağır laflar hazırladım Blizzard'a da, burada söyleyemiyorum, ayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

yamadan beri wg yi alamıyoruz ally olarak zaten mal coktu bide siegein hp ler 125 k da adamlar catır catır vururken wg almak hayal oldu daha shopdan cıkmadan siege dağılıyor.Bu arada pvp omuzluk alınmıyor t2 silahlar alınmıyor onun harici digerleri alınabiliyor kırmızı olduguna bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç gündür lag var, nameplate bugını düzeltmemişler, DC bugını düzeltmemişler, hatta updater hiçbi şey çekmediğine göre hiçbi şeyi düzeltmemişler ve yine de maintenance uzatıyolar.
4.0.3 çıkınca ZG'yi kaldırıyoruz onu kaldırıyoruz bunu kaldırıyoruz diyolar, "abi hemen girip ZG'ye tigerı alalım" diyoruz, içeri giremiyoruz, loading ekranında kilit vaziyet.

Ne desem bilemedim.

Edit: Ha artı, HH keseyim diye SM'ye girersem (girebilirsem diyelim), mouseu kabağın üzerine getirdiğim anda oyun göçüyo (DC olup olmadığını anlayamıyorum bile, kitleniyo direk).
Sosyal ağlarda paylaş

Başlık açmadan buradan sorayım dedim, wowhead profiler gibi items, ench ve gemleri dizebildiğimiz ve bize reforge ihtimali veren herhangi bir site var mı? 2-3 test yapmam lazım, yeterli gold olsa oyunda yapacağım da gerek karakter penceresininin oyunda fpsi üzmesi gerekse maliyeti vs.
Sosyal ağlarda paylaş

HH'deki hata genel sanırım, tüm "tekerlek" şeklinde ikonlar ekrana çıktığında oyun ggliyor. Scarlet'e alt charla her girişimde düştüm o da ayrı bir mevzu. Cata gelmese, oyun düz devam etse daha mı iyiydi, yoksa Netherwing Org ve Sw gibi ana şehirlerde deprem yaptığı gibi oyuncuları da böyle mi etkiliyor anlamadım :D..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...