Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.0.1

Gutierrez

Öne çıkan mesajlar

Quadrophenia said:

Prot paladinde nasil bir talent kullaniyorsunuz?

http://www.wowhead.com/talent#sZGMhfRzdRMuf

Ben bunu yaptim ama ciddi derecede aggro sorunu oluyor, bazen primary targetta bile. Rotasyonu nasil kullaniyorsunuz, HoTR ile Crusader Strike ayni cd u paylasiyor sanirim anlam veremedim.

baska alabilicegin talent yok zaten su yeni sistemde

guarded by the light gereksiz otesi onun yerien reckoning e atta threatinin dusuk almasi talentlardan diil yeni rotasyonu bilmedigindendir

prot icin sole kisaca yeni roatsyonu yaziyim

single target ise crusader
aoe pack ise HotR

spamliyorsunuz, 3 HP yapip shield cakiyorsunuz (81 de INQ gelince onu atcaksiniz AOE durumlarinda) bunlarin ayninda ret ile ayni, crusader/hammer beklerken Avangers shield (glyphliyebilir raid yapanlar %30 ek damage icin) > judgement > Holy Wrrath > Consc seklinde ativerin bosluklarda, hangisi CD da diilse basin gitsin

eski ret rotasyonuna holy power yedirmisler iste
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm evet anladim. Glyph olayini hic anlamamistim o yuzden baya dusuk kaliyormus threat heralde. O sacma talenti kaldiriyorum hemen zaten, okumadan eskisi mi almisim nedir. 3 HP olmadan shield da basmamak lazim sanirim hic bisi vurmuyor yoksa.

Bu arada ben vurdugum damageleri moblarin uzerinde goremiyorum, floating combat text acik interface de, add onlari sildim, WTF vs olayini yaptim ama hala boyle. Official forumlarda bundan muzdarip arkadaslar var, burda boyle bir sorun yasayan var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Addonlar baya bozuyor şu anda oyunu.

Loading'de falan takılı kalıyorsanız, instance giriş çıkışında disconnect varsa, anlamsız fps düşüşü yaşıyorsanız, addonları kapatıp deneyin.

Pitbull4 bende felaketti dün.

Özellikle karakter penceresini acınca (o statların yazdıgı) di mi? 100 küsürlerden direk 11-12 fps ye düsüyordu lol.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben her random dung. girişinde takılıyorum, hiç add on yok hepsini sildim. her seferinde dungeona loading ekranında takılıyor, alt+f4 -> yeniden giriş yapıyorum öyle yüklüyor.

Bir de HS kullanırken HS biene kadar bi msne falan bakıyım diye alt tab yaparsam dc oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...