Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brink

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bugün baya aptal mesajlar okuyorum, inadı bırakın da öyle yazın.

Rage haksızlıga ugradıgınızda peydah olsun.

Oyun mis gibi duruyor, kötü duruyor diyip geçemezsin.

"Şurası kötü duruyor." de ben de hayır, bak şurası ne güzel görmüyor musun diyeyim.

Tartışma böyle olur. Bir taraf evet diger taraf hayır spamlerse ohoo.
Sosyal ağlarda paylaş

tartışmak için yer arıyorsunuz resmen. "aman ateşli tartışma dönsün de karşıdakinin argümanını, 'benim argümanım daha iyi' diyerek ezeyim" modu bu adeta

oyun hakkında çıkan kötü reviewlar daha 12 saat dolmadan yazılmış. daha durun be, biraz oynayın oyunu da öyle yazın. single'ı kötü olduğu için düşürülen notlara ise hiçbir şey demiyorum, zira bu oyunun bütün olayı multi. o yüzden bu kadar pre-order yapıldı zaten.

2 güne görücez bakalım ne kadar güzel. ama izlediğim 1st person videolardan gördüğüm tek eksik yan recoil. diğer her şeyini sevdim. şu 4 class'in birbiriyle takım halinde çalışma gerekliliği pek güzel. yani öle müthiş strateji değil de, sadece takım arkadaşlarına buff/ammo versen, ölen rakiplerden information alsan falan bile kazanmasına yardımcı oluyorsun takımının...

kısacası oynamayan, sadece videodan 1 dakikalık videodan bakıp, üstüne kötü reviewları görüp, buraya bok atmaya gelenler ayrı bir hikaye ama...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

tartışmak için yer arıyorsunuz resmen. "aman ateşli tartışma dönsün de karşıdakinin argümanını, 'benim argümanım daha iyi' diyerek ezeyim" modu bu adeta

oyun hakkında çıkan kötü reviewlar daha 12 saat dolmadan yazılmış. daha durun be, biraz oynayın oyunu da öyle yazın. single'ı kötü olduğu için düşürülen notlara ise hiçbir şey demiyorum, zira bu oyunun bütün olayı multi. o yüzden bu kadar pre-order yapıldı zaten.

2 güne görücez bakalım ne kadar güzel. ama izlediğim 1st person videolardan gördüğüm tek eksik yan recoil. diğer her şeyini sevdim. şu 4 class'in birbiriyle takım halinde çalışma gerekliliği pek güzel. yani öle müthiş strateji değil de, sadece takım arkadaşlarına buff/ammo versen, ölen rakiplerden information alsan falan bile kazanmasına yardımcı oluyorsun takımının...

kısacası oynamayan, sadece videodan 1 dakikalık videodan bakıp, üstüne kötü reviewları görüp, buraya bok atmaya gelenler ayrı bir hikaye ama...

Oynadım. Boktan. Texture'ler bile bozuk.

*Xbox360 versionu içindir.*

Big Fail olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Texture'ler bile bozuk.

*Xbox360 versionu içindir.*

Big Fail olcak.

texture streamingden kaynaklı bir hadiseymiş.

konsol ekran kartları o grafikleri kaldıramayınca böyle sistemlere yöneliyorlar...

sabonis said:

singleplayer için hiç bir vaatte bulunduklarını hatırlamıyorum. şöyle epic bir senaryo olcak, çeneniz düşecek felan dememişlerdi. sadece multiplayer benzeri bir single olcak demişlerdi, reviewlardan anladığım kadar da olmuş.
yine de review yapanlar bu konu üzerinden tartışmaktansa, singleplayerda bir hikaye olmamasını eleştirmişler.

multiplayer bazlı bir içerik olunca, community'nin yerleşip kendini hissettirmesi gerekiyor. oyun ona göre güzel ya da kötü bir sonuca sahip olacak.
ancak botlarla oynadıkları oyunu bir multiplayer deneyimi gibi sunmaları kötü olmuş.

reviewlerde en mantıklı gelen eleştiri, map sayısının azlığı.
umarım onu da dlc değil de patch'lerle kapatırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

metacritic skoru kötü. neden? çünkü bütün siteler oyunun incelemesini daha multiplayer serverları açılmadan bitirdi, yayınladı.

okuyucusunu düşünen siteler ve dergiler(Game Informer, Eurogamer, OXM, CVG, ArsTechnica, Gamespot) ise multiplayerin açılmasını beklediler. Gerçi Game Informer, ArsTechnica ve Gamespot'tan daha inceleme gelmedi.

al, multiplayer sonrası incelemeler ve notları. ambargo ilk kalktığında gelen notlarla karşılaştırması sana kalmış.

http://www.splashdamage.com/forums/showthread.php?t=24890
Sosyal ağlarda paylaş

brink'in mükemmel bir oyun olmayacağını zaten biliyorduk. ancak farklı bir oyun yapısı hazırlaması bizi cezbetti.

joystiq 5 üzerinden 2 vermiş:
http://www.joystiq.com/2011/05/10/brink-review/
yüzyılın en kötü gameplay'ini sunmuş olsa bile 5 üzerinden 2'yi hakeden bir oyun değil, en azından 3 verselermiş.

sorun oyun firmalarının oyunları inceleme sitelerine 1-2 ay önceden veriyor olmaları.
hadi singleplayerda bir sorun olmuyor, adam oyunu 2-3 kere bitiriyor ve her şeyi görüyor.
ama CSS gibi multiplayer bazlı bir oyunu bu adamlara verirsen ne faydası olacak ki arkadaş? betası bile değil. adam açıp botlarla oynuycak, dandirik bot savaşlarıyla oyunu yorumluyacak. daha hiç bişi görmemiş adamlar ahkam kesecek.

oyun firmalarını anlamıyorum neden erken verme saçmalığıyla uğraştıklarını.
bari open beta yapmış olsalar da reviewerlar botlar üzerinden değil community üzerinden konuşmuş olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...