Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brink

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
unutmayalım, çıkıyor az kaldı, 20 gün mü ne. hala 50 dolara pre-order var. 100 yıldır falan pre-order'da. çok fazla kişi almıştır videosunu falan izleyip, patlarsa sırf o pre-order'lardan parayı kırmış olacaklar...

ama umutluyum, ilk 1-2 gün etraftan gelen eleştirileri dinleyip sonra büyük ihtimalle alacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pre-order edecektim ama bişey beni irrite etmişti oyunda. Yazmışımdır buraya, vurulma ve ölüm animasyonları çok kötüydü ilk ıkan videolarda, bende gittim official forumlarında konu açtım, grafikler güzel görünüyor, customization güzel görünüyor, S.M.A.R.T. güzel görünüyor ama ateş ettiğimde karşı adamın vurulma animasyonu falan rezalet, adamlar geriye zıplayıp yere düşüyorlar hangi silahla vurulursa vurulsunlar. hiç bölgesel hit detection falan yok. atom bombası at, pistolle vur aynı. Bunu fix'lemeniz gerek dedim. Ne cevap geldi, ne bişey. Sadece fan'ları geldi "adamlar yere düşünce kaldırılabiliyor medic ile o yüzden dediğin yapılamaz" dediler, diğer oyunlardan tek tek verdim cevabı. BF:BC2'de bir kere ragdoll falan var. Killzone'da da vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Yani oyun ilk videolarında next-gen, şahane bir oyun iken, sonra baktım iyice Team Fortress çakması, basit animasyonlu dandik bir mod'a dönüştü. Ve satın almaktan vazgeçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olabilir oyun ama next-gen gözükmüyor bana göre. Yani karakter animasyonlarında baya ileri gidildi bu adamlar eski tip bişey kullanıyor sanki. Yani o kadar SMART diye bir sistem kurmuşsun, biraz daha smooth bişeyler yap.

Bana göre karar vermeyin ama, benim şahsi düşüncem bu. Videolarını falan izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Khiran said:

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-iste_Rakamlarla_Brink-15467.htm

Toplam benzersiz karakter sayısı (en ufak renk tonlamaları ve vücut tipleri dahil) – 102,247,681,536,000,000

oha

tamam çok opsiyon koymuşlar da, vücudundaki her bir parçanın rengini değiştiryorsun %90. exponential bir şekilde artıyor yani renk tonlamalarını dahil edince. aptalca bir şey yani renk tonlamasını dahil etmek esasında.

üzerinde 8 ayrı parça olduğunu varsayarsan, o rakama ulaşmak için 130 üzeri 8 yetiyor... yani her parça kendi içinde 130 farklı şekilde sunulabiliyor, renkler de dahil. çok yüksek bir customization rakamı diil gibi renkleri çıkarırsak bilmiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...