Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brink

Bone

Öne çıkan mesajlar

Khiran said:

Oyunun X360 versiyonunda sanırım görsel bir bug var. FW'li xboxda oynayanların dediğine göre oyunun grafikleri ilk Xbox kalitesindeki bir oyunun grafikleri gibiymiş. Ve farkındaysanız oyuna incelemelerde düşük not veren siteler, oyunun X360 versiyonunu incelemiş. ( http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Brinkin_ilk_inceleme_Notlari-15538.htm )

Ekiştirme: En akıllıca işi Game Informer yapmış. Adamlar incelemeyi ambargo kalktığında yayınlamamış. "Bu bir multiplayer oyunu ve botlarla oynadığımız singleplayer deneyimimizi incelemeye yansıtamayız" gibisinden yazmışlar. İncelemenin tamamlanması için serverların açılmasını bekliyorlarmış

birincisi için, graphic stream'le alakalı bişiymiş. ilk başta kötü gözüküyormuş grafikler, yavaş yavaş açılıyormuş. xbox'ta olan bir özellikmiş, pc'de olmayacakmış.

ikincisi için, mantıklı. gametrailers'daki incelemeyi izledim, "ühühü botları vuramıyorum ben, oyun kendini çok tekrar ediyor" diye QQ'lamış.
altta da insanlar "yahu oyun multiplayer üzerine kurulu, bir community gelsin sonra yorum yaparsınız" demişler.
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmediğin ne oldu onu da söyleseydin keşke.

oyun içinde turret dikmek?
mayın koyma, detect etme, kaldırma sistemi?
zıplayıp duvarlardan hoplama tekniği?
kendini/arkadaşlarını iyileştirmek?
takımına mermi dağıtmak?
farklı silahların olması?
spawn olduğun base'de reskill'i engellemek için konulan turretlar?
capture the point sistemi?
level tasarımı?
arabirim?
görevlerde yapılanlar?
takım üstüne kurulmuş savaş?
grafikler?
çatışmalarda düşmanlara ateş etmek?
Sosyal ağlarda paylaş

dediğini çoğu killzone 3 te var

karakterlerin koşuş ve ölüşlerini beğenmedim.fazla hızlı olmus gibi.kağıtları vuruomuşsun gibi

atlama zıplamada oyun cıkmadna ilk video izlediğimde bi mirrors edgemsi olur diye düşündüm öyle değil basit geldi
Sosyal ağlarda paylaş

ben oynanış bakımından tf2 ye benzeyen bir yapı bekliyordum ama şu streamden gördüğüm kadarıyla süslü coddan farkı yok. görüntüler bakımından tf2 yi andırıyor ancak animasyonlar cidden çok kabız. koşmadan ölmeye kadar.

not: streami izlediğimden dolayı redin mesajını okumadım cevap atana dek. demek ki düşünceler birmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

yani kesinlikle beklentileri karşılıcak bir oyun değil

boneun dediği o turret falan filan alayı killzone 3 te var.konsola alıcak varsa almasın killzone 3 alsın varsa ona devam etsin :)

hali hazırda bundna daha iyileri var.

2-3 kılık kıyafet için 50 dolar 80 dolar verilmez
Sosyal ağlarda paylaş

atlıycaklar meckalara pow pow hell yeah! diye bağırıcaklar işte. bi olayı yok killzone 3'ün.

bak brinkte adamlar gameplay kasmış etmiş.

Oyunla ilgili tek şikayetim fazla ceşitlilik. incomplete information iyidir güzeldir ama abartılmaması lazım. rakibin ne ypabilceğini, ne silah kullanıcğaını vs vs bilmezsek cok belirsiz olur oyun.dan dun olkur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi tane mechalı map var :)

valla şu ölme şekliyle ve koşuşlarla killzone ile yarışamaz bence

turret kurmak falan filan dersen onda da var

ha silah ve kılık kıyafet single senaryosu gameplay saati konusunda brink iyi olabilir

ama bunlar benim için yeterli değil ama
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

Hiç live stream falan izlediniz mi bilmiyorum ama http://www.justin.tv/brandon505#/w/1186289152/6 şu arkadaşı yaklaşık 1 saattir izliyorum ve bana itici gelen birşey olmadı henüz.

Ayrıca konsoldaki videolara bakılırsa PC sürümü çok harika gözüküyor.

15 dakka falan izledim, çok hoşuma gitti. iyi ki 35 dolara almışım indirimdeyken dedim. ama tabii oyunu oynarken daha farklı gözükebilir gözüme, sevmeme ihtimalim bile olabilir. o yüzden kesin konuşmamak lazım. keşke etrafımdaki herkes alsa da oynasak. 6-8 kişi arası, bir takıma girip vent-skype falan konuşarak oynarsan inanılmaz zevkli olur gibi duruyor izlediğim stream'e göre...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi D2D'den gelen keyler kaybolmuş. My Games sekmesindeki "Brink UK" yazısı "Brink EU" diye değişmiş fakat bu sefer de key yok.

Valla ilk ve son oyun alışım oldu bu D2D denen zımbırtıdan. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Ne zaman key gelecek, ne zaman pre-order yapacağız bilmiyorum artık..
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi bi tane mechalı map var :)

valla şu ölme şekliyle ve koşuşlarla killzone ile yarışamaz bence

turret kurmak falan filan dersen onda da var

ha silah ve kılık kıyafet single senaryosu gameplay saati konusunda brink iyi olabilir

ama bunlar benim için yeterli değil ama

http://i53.tinypic.com/28a6q1g.jpg

http://i51.tinypic.com/egcqhi.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...