Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brink

Bone

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

LathspeLL said:

Bende diyorum ki o community kısa soluklu olacak. Animasyonlar, ve tatmin hissi olmadığından insanlar başka seçeneklere yönelecek.

animasyona bakacak adam değil onlar, gameplay iyiyse 10 yıl boyunca oynarlar ama kitle tabii hiçbir zaman black ops kadar geniş olamaz ki olmasın zaten ehü.

Abi açıkça söylüyorum animasyon cs beta 5.2'den kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Khiran said:

Abi D2D'den gelen keyler kaybolmuş. My Games sekmesindeki "Brink UK" yazısı "Brink EU" diye değişmiş fakat bu sefer de key yok.

Valla ilk ve son oyun alışım oldu bu D2D denen zımbırtıdan. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Ne zaman key gelecek, ne zaman pre-order yapacağız bilmiyorum artık..

Problemi çözecek d2d, "problemin farkındayız, bethesta ile görüşüyoruz, çözeceğiz en kısa sürede" diye mesajları var support sayfasında.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey full de tf2nin grafikler cok daha iyi durumda su an
ama justinde gördügüm kadırylada harita giydirmeleri cok iyi oyunun, design kısmına birşey söyliycek kadar göremedim.
brandon cok kötü oynadıgı için bi movementta göremedik.
70 fovla o movement kusturur adamı
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Red said:

abi bi tane mechalı map var :)

valla şu ölme şekliyle ve koşuşlarla killzone ile yarışamaz bence

turret kurmak falan filan dersen onda da var

ha silah ve kılık kıyafet single senaryosu gameplay saati konusunda brink iyi olabilir

ama bunlar benim için yeterli değil ama

http://i53.tinypic.com/28a6q1g.jpg

http://i51.tinypic.com/egcqhi.gif

ahah cevabı gelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunun kötü yanlarını söyledim

kimsede aksini idda etmedi.adamlar kağıt gib değil mi ?

ölürkende böyle pat diye yere düşüyorlar eski oyunlardaki gibi

silahlar dümdüz sıkıyorsun.

ha sen oyunun diğer yönlerine bakıp beğeniyorsan zevk meseleis tabi.ama şu görüntüdeki bir oyun benin için tırt.1 dolar olsa almam

grafikleriydi kıyafet çeşiltiliğiydi senaryosuydu o konularla ilgili birşey söylemedim
Sosyal ağlarda paylaş

oooy oy.

cok havada seyler bu söylediklerin. quake'dede silahları öle ıskıyosın hareket etmiyo.
şu anda izliyorum hiçkimsede öle kağıt gibi dğeil gayet yeterli animasyonlar modeller.

Gameplayin karşısına "ama ölürken bugs bunny gibi salınmıyo karekterler ddersen, e oyun oynıcazki biz zaten der insanlarda
Sosyal ağlarda paylaş

savunmaya quake ile giriyorsan oyunun gerçekten kötü oldugunu gösterir

niye seneler önceki oyunla şimdiki oyunu karşılaştırıyorsun
quake kendi tarzında en iyi oyundur klasiktir.hepimiz oynadık sevdik.

ki hala oynanıyor.

2011 yılında insanları beklentiye sokucak şekilde bir oyun sokuyorsun piyasaya.karakter animasyonları berbat.recoil sabonisin dediği gibi saçma sapan

ama neymiş çok silah varmıs cok kıyafet varmıs.yada quakete zaten öyleymiş

oyunla ilgili eleştiriler dahada cogalıcak.sonra oyun unutulup gittiğinde alıntılıcam bunları :)

tabiki oyun bunlar.ama ortada bundan daha iyi yapılmısları varsa eleştiririm

tf2den iyi oyun değil.steamde eglencelik 10 dolarlık bir oyun seviyesinde satılması gereken bir oyun

bide o oyunun ilk tanıtım videosunda ki mirrors edge tripleri gameplayda hiç yok.adamı izliyorum.hadi adam yapamıyor etraftakilerde mi yapamıyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi anlamsız kabullerin var. insanların gameplayden daha cok modellerle falan ilgilenecği gibi. veya cod gibi payload bilmemne istedikleri gibi, recoil istedikleri gibi, falan filan.

şimdi netce söliyim bunlar gercek değil, bunlar uydurma kabuller.

kilzone neden iyi diyince, cünkü ps3'üüm vardan fazlası gelmiyoken zaten ne anlatmyaca calısıyosam.
Sosyal ağlarda paylaş

cüce mantıksız birşeyi savunuosun hakkaten.oyunun yapımcısı falansın herahlde

oyun kötü duruyor abi göz var ya yapmayın

ayrıca killzone konusunda da oynadın mı bilmiyorum fakat ben öyle salak bir şekilde savunmuyorum

killzone 2 için ne kadar tırt diyorsam.killzone 3 ün multiplayerı bunu 5 e katlar.çok enteresan birşey değil

tabiki bunlar oyun.ve iyi oyunlar oldugu gibi böyle kötü oyunlarda var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...