Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

ohşş

ÇOK iyi oyunmuş hakaten , iyi ki mass effect 2'den sonra oynuyorum yoksa hiç sarmazdı herhalde.. KOTOR keyfini alıyorum resmen , sadece morrigan'a gıcığım , en kötü bioware karakteri herhalde seslendirme konusunda. rogue mage ve warrior denedim , en fazla keyfi rogue ile alıyorum şu anda ( daha level 9'um gerçi ) backstab olayı falan baya eğlenceli warriora göre , normal zorlukta çok sağlam tanka da ihtiyaç yok gibi şimdilik , alistair görüyor gerekli görevi.

FADE bölümü çok güzel tasarlanmış , monoton gidiyor diye hayıflanmaya başlıyordum tam , ilaç gibi geldi. eve geri döneyim de kasayım diye hayallerdeyim şu anda.

bir de respec için bi yol var mı? 1-2 skill 1-2 stat değiştirmek istiyorum :/ diğer karakterleri falan da bi yola soksam çok mutlu olucam heh
Sosyal ağlarda paylaş

ben mass effect harici bioware'in çıkardığı hiçbir şeyi sevmiyorum :)

dragon age ızdırabın önde gideni,oyunu durdur sen onu yap sen bunu sen şunu başlat 2 sn sonra durdur sen bunu yap sen şunu sende şunu 2 sn sonra bir daha durdur sen şunu yap sen bunu bende bari bunu 2 sn sonra yine durdur sen birşey yapma ben börek açayım sende ayran yap 2 sn sonra yine durdur sen şunu ben bunu 2 sn sonra yine durdur sen hizmetçiye sen bahçevana sonra hep beraber bahçevana

bu ne ya çekilir çile değil adam olacak olsalar doktor olurlardı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

belki de crpglerden uzak durmalisin

katılmaktayım :)-D

edit: kaldı ki mass effectler neredeyse aksiyon oyunu gibi oynanmalarına rağmen efektif olarak kullanabilecek oyunu dondurma ve takım arkadaşına emir verebilme seçeneklerine sahipler. Tek farkı genelde ana karakterin kendi başına bölümü geçebilmesi. Dragon Age'de(zorda oynadığını varsayarak) tüm karakterleri kullanarak grubu kurtarman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

dragon age ızdırabın önde gideni,oyunu durdur sen onu yap sen bunu sen şunu başlat 2 sn sonra durdur sen bunu yap sen şunu sende şunu 2 sn sonra bir daha durdur sen şunu yap sen bunu bende bari bunu 2 sn sonra yine durdur sen birşey yapma ben börek açayım sende ayran yap 2 sn sonra yine durdur sen şunu ben bunu 2 sn sonra yine durdur sen hizmetçiye sen bahçevana sonra hep beraber bahçevana

Ahahaha iyi de mighty crpg combatı zaten budur? Tamam dragon agede çok fazla filler combat ve bitmek tükenmek bilmeyen dungeon haritaları var ama bunun dışında çoğu şeyi doğru yapmışlar combat adına.

Turn based oyunlar hakkındaki genel fikrin nedir peki? Bi civilization, bi fallout falan. Misal sence settlerın 1 kare ilerledikten sonra oyunun durması çok mu saçma ehueuheh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...