Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

senle alakalı değil escape, forumun en hit alan yeri olması iyi bir yer olduğu anlamına gelmiyor :) En hit alan en popüler yeri de olsa en başından en sonuna kadar istisnasız her dönemde knight online bölümü (genelde haklı sebeplerle, zaman zaman abartılarak) dışlandı, dalga geçildi, hatta aşağılandı. zaman zaman bu durum fazla abarttılar hatta insanlar, yönetim uyardı ceza verdi bunu abartanlara. Hatta defalarca bu bölümü keşke açmasaydık ya da kapatalım bi an önce, foruma zarar veriyor diye tartışmaları döndü.

O dönemden kalma ve üyelerin üzerine yapışmış şakayla karışık (geyiğe yönelik ama sen sert tepki verince sürdürülmüş) bir duruş, bir tepki şimdikiler.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

abi knighta bok atan insanların %90ı kesin oynadı bu oyunu emin ol. ben de onlar kadar oynamışımdır. ama ben yediğim bu boku inkar etmiyorum onlar gibi.

Son edit: kısaltayım dedim

o oyuna bok atan insanların ben dahil çok büyük kısmı elini sürmemiştir, hem oyun hem de kitlesi (ve kitlesinin bu foruma verdiği zarar) baştan zaten sınırı çektirmiştir. Arada elitistlik sınıflandırma da oluyo ama zoraki artık.
Sosyal ağlarda paylaş

burda knight oynamadım diyip oyuna b.k atan herkes yalan söyler.Oynamadığını söyleyipte b.k atıyorsa görmediği şey hakkında nasıl yorum yapabilir.Tamam oyun ve oynayan grubu gerçekten seviyesiz.Ancak bunu oyuna bir miktar zaman ayırırsanız farkına varabilirsiniz.Sonuçta bir gün de olsa bir hafta da olsa bir ay da olsa bir şekilde oynanmıştır bu oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

burda knight oynamadım diyip oyuna b.k atan herkes yalan söyler.Oynamadığını söyleyipte b.k atıyorsa görmediği şey hakkında nasıl yorum yapabilir.Tamam oyun ve oynayan grubu gerçekten seviyesiz.Ancak bunu oyuna bir miktar zaman ayırırsanız farkına varabilirsiniz.Sonuçta bir gün de olsa bir hafta da olsa bir ay da olsa bir şekilde oynanmıştır bu oyun.

1 saat hatta 1 dakika bile oynanmadı, kitleyi takip için forum, internet cafe, internet yetiyor, oyunun kendisini de birinin omzu üstünden 15 dakka izleyen insan değerlendirip çöpe atar zaten.

De güzelim diziyi leş oyunla katletmeyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...