Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P90x Evde fitness programi..

gellidus

Öne çıkan mesajlar

ben x den başlıcagıma yanlış dl ile x2 den başlamıştım sdfs

başlarda doğal olarak tamamlayamadıgım ya da hiç yapamadıgım zorlandıgım hareketler olmuştu da.izlerken bakıyorum adamlar bile o halleriyle zorlanıyor.ben kimimki zorlanmıcam lan diye gazladım kendimi

x2 yi bitirdim.bir süre sonra otomatiğe baglıosun ztn hareketlerde alışıosun

da x2 bitirdikten sonra 1 ay yiyip içtim spor yapmadım.sonra tekrar başladım 1 ay yaptım.bıraktım tekrar iyip içtim

düzensizlikten gittik sfd
Sosyal ağlarda paylaş

p90 denemedim ama yüksek motivasyonla tek başına çalışmanın gücüne inanıyorum Bkz. Asker'de yatmadan önce 45 dakika mat üzerinde şınav+mekik , 2 yatak arasında havada şınav , dolu 500lük mermi kutusuyla dumbell hesabı hareketler en sonunda buz gibi soğukta dışarı koşup 3 dakikalık kesintisiz barfiks 4 ay içinde 70 kilo'dan 82 kiloya çıktım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

bu arada moriartynin bahsedip benim aldigim nesnelerin kapi aparatlarida varmis.. ona da bir bak istersen ayrica barfiks bari sadece sirti degil bicepsleride calistiran hareketlere sahip p90x de. onlarda sikinti yok bu barlarda. sikinti acik yapacagin barfiks hareketinde sadece.

http://www.bodylastics.com/

asagilara dogru gosteriyor kapi aparatini. bunu kapiya takip yere oturup yukardan asagi cektigin zaman sirt calistirmis olursun.. tabiiki %100 yapilmis bir barfiksin etkisini bulamazsin belki ama barfiksde 10 tekrar yapacagina bununla sert resistencede 20 tekrar yap gene iyi. barfiks kolay yapilan ve ustalasilan bir hareket degil malesef.

Burdan gaza gelip sipariş verdim, sitesi yollamıyor ama firma ile yazışınca depodan yolluyorlar TRye.

Koli 10 günde kaç bin kilometre yolu geldi, 3 günde gümrüğü aştı ama benim şehrimin dağıtım noktasından yola çıkamadı 3-4 iş günüdür öyle yatıyor.
Müthiş iş ahlakı ve çalışkan insanlarıylan canım ülkem taşına torpağına.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
goren insanlar daha cok farkediyor degisikligide
gobek azaldi bel inceldi bence kaslarda hafiften cikiyor gibi =)

fotograf cektim fakat hala patates oldugumdan buraya koyamam easudh

beslenmeye cok uyamiyorum ama mumkun oldugunca karbonhidrat ve sekerden kaciyorum. protein yemeye calisiyorum. kolayi filan kestim iste haftada 1 kere bazen kendime odul veriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...