Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P90x Evde fitness programi..

gellidus

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

Ben olanin en guclusunu aldim.. nede olsa icinde bir suru var , gucune gore 6-7 farkli renkli cikiyor paketten.
141 lbs total aldim ben yoktu daha fazlasi siparis verirken sansima (ya da bonus) 23 lbs lik ekstra cikti icinden.
Cok kaliteliler ama tekne bagla tutsun yani.

ya şey madem türkiyeye yollamıyolar Borderlinx denen http://www.borderlinx.com/ aracu siteyi kullanıp alayım diyorum. amazonda 3,8pounds yazmış ağırlığına yani 2kilo kadar oluyor. sana gelen paket 2 kilo jkadarmıydı acaba??
set 43dolar, borderlinxlen yollamada 37 dolar ettimi 80! değermi acep 2 katı vermeye:D
http://i.imgur.com/g1qPv.png
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

amerikadaniste kullanın onun yerine. ben kefilim. yüzden fazla kere kullanmışımdır heralde açıldığından beri.

ai 15 dolar kayıt parası 46 dolarda taşıma parası istiyo 4lbs için. 20 dolardan fazla fark var borderlan arasında
acaba border eve yolluyomu kargoylan yoksa istanbula büroyamı gelcen diyo
Sosyal ağlarda paylaş

ya acikcasi urunler cok kalite endustriyel hazirlanmis. ev icin degilde daha cok gym e koy kullansin millet yani o derece uzun omurlu ve saglam gorunuyorlar ve hissetmende o yonde.

ama senin butcen ne, ne kadar yaparim ben diyorsun onlarin cevabini kendince ver ona gore al.

hani gidip bir kac tane dene magazada bakarsin daha hafif bir sey alirsin gerek kalmaz o zaman bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
AÇILIN!!! BENDE BAŞLIICAAAMM!!!

*bangur bungur*

Bi süredir fakir sporu olarak belediyemizin güzide spor aletlerini kullanıyorum. Yaklaşık 2 haftadır, türbanlı şişko teyzelerden oluşan bir friend circle im oldu. Kendileriyle selamlaşıyoruz kon... her neyse

Hacıtlar, baktım fotoğraflar falan efsane. Neden olmasın dedim. Bu lanet göbeğe son!!

Tony'nin bu muhteşem programı ile artık ben de six pack e sahip olacağım!

P90x P90 fark var mı? Zamunda da 90x buldum çok kasmış diyolla. Benim gibi belediye spor aletlerinde ustalaşmış biri için de mi zor?

Ayrıca düzenli yapan deneyen faydasını gören oldu mu buradan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...