Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P90x Evde fitness programi..

gellidus

Öne çıkan mesajlar

en etkilisi acik olmasi lazim, kapi icin olan dar kaliyor anca p90x de istersen bunu su elastik bantlarla yapiyorsun onu sabitlemek icin guzel bu dedigim alet.

izlerseniz anlayacaksiniz. barfiks de olmazsa olmaz bir hareket degil yani. olumcul sonuclari yok yapilmazsa veya yerine baska bir hareket konursa..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada moriartynin bahsedip benim aldigim nesnelerin kapi aparatlarida varmis.. ona da bir bak istersen ayrica barfiks bari sadece sirti degil bicepsleride calistiran hareketlere sahip p90x de. onlarda sikinti yok bu barlarda. sikinti acik yapacagin barfiks hareketinde sadece.

http://www.bodylastics.com/

asagilara dogru gosteriyor kapi aparatini. bunu kapiya takip yere oturup yukardan asagi cektigin zaman sirt calistirmis olursun.. tabiiki %100 yapilmis bir barfiksin etkisini bulamazsin belki ama barfiksde 10 tekrar yapacagina bununla sert resistencede 20 tekrar yap gene iyi. barfiks kolay yapilan ve ustalasilan bir hareket degil malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:
http://www.bodylastics.com/
asagilara dogru gosteriyor kapi aparatini. bunu kapiya takip yere oturup yukardan asagi cektigin zaman sirt calistirmis olursun.. tabiiki %100 yapilmis bir barfiksin etkisini bulamazsin belki ama barfiksde 10 tekrar yapacagina bununla sert resistencede 20 tekrar yap gene iyi. barfiks kolay yapilan ve ustalasilan bir hareket degil malesef.

şu lastikler eline ulaşsın bende ısmalıcam abi takipteyim burayı. bakayım kaç günde nasıl gelecek:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

@moriarty

verdim siparisi tesekkurler.

çok memnun kalacaksın abi hayırlı olsun. bu arada o kucuk kapı aparatı sayesinde baya hareket yapmak mumkun. ne kadar kullanışlı olduğunu görünce baya şaşıracaksın :)

hayatımda yaptığım en iyi yatırımlardan resmen. tatile falan giderkende götürüyorum hem. mis.

bu arada p90x zor diyenler p90x2ye baksın. ben bu yıl vucudu saldım fazla çalışamadım; ama 2 yaz önce yapmıştım p90x 120 gün civarı. uzun bi bulktan sonra. vucudumun en iyi haliydi resmen, kendime bakıyodum gidip gidip aynada.

p90x2 denedim vucudu saldıktan sonra, p90x2, p90xi iki kere falan bitirmeden kolay kolay yapılamaz onu anladım. gerçekten atlet olmak gerekiyor yapabilmek için.

heriflerinde iyi reklamını yaptım para verseler iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

geldi bodylasticsden siparisim.

ciddi kalite akiyor nesnelerden sanayi tipi olmuslar :)

bendekiler paket lastigiymis meger.

gğle gğle kullan abi. nasıl geldi kargoylamı yoksa postacımı getirdi? kapı önüne bırakıp gidiyo bazı postacılar ondan sordum. kargo deilse yaş yani:S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...