Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P90x Evde fitness programi..

gellidus

Öne çıkan mesajlar

Bir süresi yok eğer download ettiysen içerisinde guide falan da göreceksin. Perşembe günü için Chest&Back + AB Ripper X var demiş. İlk önce Chest&Back videosunu açıp onu takip ederek onu yapacaksın daha sonra da AB Ripper X yapacaksın yani. Chest&Back 1 saat sürüyor AB Ripper X de 15dk sürüyor toplamda
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ben koridora bundan aldim adamlari arayip tam boyutuna gore imalat yaptirabiliyorsun.
http://urun.gittigidiyor.com/spor/koridor-barfiksi108-10-10cm-128cm-kargobedavagu-83508466

Anlamadigim bu phase I deki thursday mesela nasil uygulanacak yani ilk gun baslicam diyelim hangi dvdyi ne kadar sure yapicam vsvs

adam programi persembeden baslatmis niye bilmiyorum sdfg
abi aynen programda yazani yapicaksin her gun

video adlarinda yaziyor zaten neyin ne oldugu. bendekilerde ab ripper x i ayrıca acmaya gerek kalmiyor hepsinin sonuna eklenmis sekilde geldi. zaten gorunce anlarsin chest&back dediği tek video, shoulders&arms dediği tek video, chest&shoulders&triceps dedigi tek video öyle devam ediyor işte
Sosyal ağlarda paylaş

ya baktım şimdi de bunun takıldığı yer sağlam değil bizim kapılarda. amerikan tip kapılardan. geçmeli. tek parça değil. asla tutmaz. güvenemem yani.

başka bir yolu yok mu. tecrübeli kişiler, aynısı olmaz da benzer bir hareket filan yok mu? ya da sadece pull up ları salonda yapsam program sırasında yapmayıp? oyle olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

1 saatlik herhangi birinin sonunda AP ripper X yapıp fıtık olmuyorsan zaten bu programa gerek yok.
Baya baya ağlar insan o ap ripper sonrası arası başı sonu farketmez.

üç kere ağladım dördüncüde alışmıştım ben ya ilk başta çok zor geliyor da yapılıyor. ha 6packim oldu mu tabi ki hayır
Sosyal ağlarda paylaş

http://urun.gittigidiyor.com/spor/koridor-barfiksi108-10-10cm-128cm-kargobedavagu-83508466
Ben böyle çözdüm koridora taktım ama iki yanına kavanoz kapagını duvara barfiksin uçları içine girecek şekilde tutturdum 1er dübel ile. Böylece kayma dedi falan kalmadı. Kaydığından değilde ne olur ne olmaz diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
dieti full uygulayamıyorum. kendi çapımda oranlara uyarak yapmaya çalışıyorum. sporu da daha tam başlayamadım. ön başlama gibi 3 gün yapabildim ama 6 kilo verdim. evet 6 kilo. şaka gibi. ben de inanmıyorum ama bildiğin sıkan pantolonlarım olmaya başladı. olanlar bol geliyor filan.

bir bokluk olmasın bu işte sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen P90 ile başla. P90X biraz ağır bir program, vücudu fit olmayan biri için ölüm demek. Boşu boşuna motivasyondan yersiniz.

P90X'in nutritional programına uymaya çalışarak (en basitinden çok geç saatte yememek, tavuk-hindi-kırmızı et üçlüsünden şaşmamak gibi basicler) P90 uygulamak mantıklı.

2 ay daha dolmadı benim P90'ye başlayalı; 4-5 şınav çok zor çeken biriyken şimdi 13-14 görüyorum, kondisyonum deli arttı. Omuzlar 4 santim genişledi, kollar 2 santim hacimlendi.

Kilo vermek çok önemli değil özellikle yaz ayında çok su atıyor vücudun, tartıya çıkıp -6 var daha iyi demek manasız, onun yerine bel, karın ölçüsü önemli. P90 ile belden 7, karından 6 santim gitti bende.

tl;dr: P90'yi küçümsemeyin, alışma fazı olsun, P90X de dağ tepe olmaz, plato olur en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

p90 kolay gelip p90x aşırı zor da gelebiliyor arada kalıyor insan. onun için de p90m var dostlar, hatta direk m'den başlayın derim ben bi şekilde yaparsınız x'e göre baya basit yani.

p90la omuza 10+cm kollara 4cm falan kattım ben de epey zayıftım yani, yemeye başladım onunla birlikte onun da etkisi büyük tabi. ha belim 88 başladım 84 bitirdim o ayrı. 85 falan şu an takılıyor sfdg

ha bi de şunu da söyliyim p90 kolaydan ziyade epey sıkıcı oluyor bi süre sonra. x'te ordan oraya bi sürü farklı şey yaparken öldüm bittim derken bitiveriyor. düz p90da bitse de gitsek moduna giriyor insan
Sosyal ağlarda paylaş

Evet P90 sıkıcı, devamlı aynı videoları döndürüp duruyorsun. Arkadaki tipler falan da bayık bayağı. P90X'te prodüksiyon iyi, ablalar devamlı değişiyor (Dreya falan var mesela mmmmh).

P90 çok da kolay değil aslında, ikinci phase'ine yeni geçtim dün, bayağı bir patates oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...