Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P90x Evde fitness programi..

gellidus

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle buradan bakarak detayli bilgiyi alabilirsiniz..

Nette biraz arastirdim vede genelde oldugununun aksine oyle dandik birsey degilmis gibi duruyor en azindan okudugum yorumlarin buyuk bir yuzdesi faydasini gormus gormediyse bile kendi hatasindan dolayi gormedigini belirtmis..

Acikcasi mantikta hosuma gitti.. Evde buyukce bir oda bos durumda onu kucuk capli bir salona cevirme plani icersinde arastirma yaparken bunu buldum ve acikcasi cokta hosuma gitti..

Simdi sorunuma gelince 13dvd den olusan setin sadece 2-3 dvd si bana lazim :) Yani oyle cilgin vucut yapicam gibi bir hedefim yok (Aslinda var ama once kilolari vermemiz lazim)

Fiyati biraz yuksek vede amerikadan gelecegi icin fln biraz zahmetli.. Yani teklifim sudur..

Burdan 2-3 kisi ortak olup masrafi bolusup alalim diyorum siz ne diyorsunuz..

Yada daha once satin almis yada bir sekilde elinde olan veya eline gecirebilecek birileri varsa onlardanda makul bir fiyattan satin alabilirim :)

Torrent cart curt baktimda 44gb fln o yuzden pek bulasmadim..
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi şehirdesin?
Elinde olan birinden kendine çektiriver olsun bitsin.
Komple set olarak düşün programı bir iki CD lazım bana deme. Vücudunun bir bölümünü çalıştırarak olmaz, zaten komple bir sistem o.
İşe yaramıyor diyen yalan söyler inanılmaz bir program. Benim diyen bodyciler o antremanda dökülüyor çok da zor bir antreman haberin olsun ama şiddetle Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tüm DVDleri izlemedim ama bildigim kadarıyla dumbell, barfiks bar gerekiyor. Bunun dışında bir de galiba şu ayağının altına duvara vs. takıp çalıştığın uçlarında tutamak olan esnek ip tarzı bir çalışma aleti var.
Ama yie de önce bir seyret çünkü aynı hareket için farklı alternatifler sunuyorlar belki gerek de olmayabilir o lastikli zımbırtıya.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla p90x ile kas yapamazsan hiç bir şeyle yapamazsın.
Bugun başlayacağın 6 aylık bir p90x kürü seni yaza çok iyi bir vücutla girmeni sağlayacaktır.
Tabii beslenme planı ve dinlenmene de önem verirsen.
Eğer ardırdan delii gibi vücut yapıcam da dersen sana çok iyi bir altyapı sağlayacaktır ki çok yararını görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni konu açmadan sorayım istedim :

benim kilo sorunum yok. daha doğrusu , fazla zayıfım. evde ağırlık vs. olmadan "spor ve enerji yakma , hafif de şekle girme" amaçlı çalışma için , p90x benzeri bir program önerebilir misiniz? veya bu söylediklerim için de p90 iyi midir?
Sosyal ağlarda paylaş

OogahBoogah said:
teşekkür ederim bide indirmeden önce bunları yapmak için adet edevat gerekicekmi yoksa sadece vücud ağırlığıyla yapılanlardanmı

dumbell seti ve kapı barfiksi lazım, gerisi evde bulunan şeyler. dumbell setini ben tak çıkarlı ayarlanabilenlerden aldım ama normal dökme dumbelleri tavsiye ederim. sürekli tak çıkar ergonomik olmuyor.
4 haftadır yapıyorum p90x classic programı, başta desteksiz pull-up yapamıyordum, şimdi 3 tane yapabiliyorum :)
ayrıca iyi bir diyet programı da çıkarman lazım başta, yoksa boşa çalışırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
7thBreath said:

arkadaşlarımdan biri salona gelemediği için yapmayı düşünüyor, youtube'da güzel değişim vidyoları var ama gönül birde burdan duymak istedi. Yapıp da gelişim gösteren var mı aramızda ?
Bakalım ben başlıyacağım çok yakında videolari, kitaplari edindim şimdi ekipman kaldı bir tek geriye =) Bir de şu barfiks işini halledebilirsem süper olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Garadia said:

indirmeye başladım dvd riplerini toplam 12+1 dvd ama hangi hareketleri ne kadar gün, ya da hangi gün yapmam gerektiği hakkında bir guide var mı?

Merhabalar;

acaba linki paylasirminiz ya da nasil indirecegimi soyler misiniz?

p90x download seklinde google'da arama yaptiriyorum fakat buldugum tum siteler ucretli uyelik gerektiriyor..
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

arkadaşlarımdan biri salona gelemediği için yapmayı düşünüyor, youtube'da güzel değişim vidyoları var ama gönül birde burdan duymak istedi. Yapıp da gelişim gösteren var mı aramızda ?

Harfiyen programa uyupda gelişme göstermemek imkansız gibi bence. Belki bir vücütgeliştirmeci gibi irileşemessin ama çok fit güzel bir vücud yapılır.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

7thBreath said:

Bakalım ben başlıyacağım çok yakında videolari, kitaplari edindim şimdi ekipman kaldı bir tek geriye =) Bir de şu barfiks işini halledebilirsem süper olacak.

Su lastik gibi şeylerden bulursan nerden bulduğunu vs gibi bilgileri paylaşırmısın..

Bulamayan arkadaşlar Ankara içindeyse buluşuruz yada bana flasdisklerini fln verirler ben kendilerine verebilirim.. Ama internetten indirmekte problem olmuyordu en son..

Ben çektim denedim gerçekten başarılımı bilmiyorum o kadar uzun süre devam etmedim ama özellikle cardio kenpo x ve polymetric dışındaki bölümler zaten formda olan insanlar için dahada forma girmesi için yapılmış yani özetle 100 üzerinden değerlendirirsek %40-50 arasındaki kişilerin %70 e çıkması için ama benim gibi daha altlardaki insanlarda gayet zor oluyor. Açıkcası ben yapamadım. Ama o kenpo x gerçekten yapması bile keyifli haftada bir fln yapıyorum ben onu hala..

Haa naptım baktım evde olmuyor dünyanın parasını verip spor salonuna üye oldum.. Ve rahatça söylebilirim evde yapmak yerine salona gitmek +12312312312 lik bir motive kaynağı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...