Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Trailer muzigi neyse de neden boyle badass olmasi gereken karakterler hep sabi subyan gibi duruyo? Mesela masa basinda konusan kral, mesela mage olan eleman. Bu kadar temiz yuzlu mage ve kral olabilir mi lan? Kral dedigin savasmis, yara almis, karizma dolu tipleme olur.

Ilk trailer'da cok gozume batmamisti, baya guzel olcak gibi geliyodu ama bu ikinci trailer'la birlikte, hele hele insan boyundaki kadin orc ile birlikte gayet Dungeond & Dragons'in rezil rusva filmi tadinda bisey olcakmis gibi gelmeye basladi.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

basit bi fantastik film gibi geldi ya. bi şey eksik. bi şey olmamış.

benim nesle değil de, sanki yeni nesle hitap eden bi kültürün ürününü izler gibi oldum.

eski nesil zaten direk gidecek filme, warcraft'tan haberi olmayan yeni nesilin dikkatini çekmek için falan olabilir. ama yani warcraft müzikleri her türlü çok daha iyi yapardı trailer'ı. bi de arka sayfalarda dendiği gibi karakterler yeterince karizmatik olmamış, o kadar lore'u olan karakterler ezik büzük tiplemeler olmuş. bi de keşke insanı yeşile boyayıp orc diye kakalamasalarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Trailer muzigi neyse de neden boyle badass olmasi gereken karakterler hep sabi subyan gibi duruyo? Mesela masa basinda konusan kral, mesela mage olan eleman. Bu kadar temiz yuzlu mage ve kral olabilir mi lan? Kral dedigin savasmis, yara almis, karizma dolu tipleme olur.

Ilk trailer'da cok gozume batmamisti, baya guzel olcak gibi geliyodu ama bu ikinci trailer'la birlikte, hele hele insan boyundaki kadin orc ile birlikte gayet Dungeond & Dragons'in rezil rusva filmi tadinda bisey olcakmis gibi gelmeye basladi.

çünkü aptal bir "lolololol i play wow i luv eRP and cyb0rsx" kafasındaki ergen bir yönetmene filmi emanet ettiler.

zaten en baştan o öyle olmamış böyle olmamış diye diye filmin çekilme ihtimalini zora sokan taraf blizzard

sonuçta berbat bir film ortaya çıktı işte. trailer içeriğinden buram buram kalitesizlik akıyor. wow zaten sarpa sarmıştı bu da tabutuna çivi olur işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yönetmen warcraft oynamamis, wowa da catada baslamistir kesin. Veya bizi trolluyorlar anlayamadim blizz nasil izin verir lan buna. Efsane muzik ve trailer yapan bir firma hic mi mudahale etmez doktor bu ne aq demez. Dragon ball gibi bisi cikacak:(

Ote yandan lotr cekim arkalari sanat yonetmenleri kostum cizim vs videolari var youtube da. Oradaki emekle bu peeeeeh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...