Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Watchmen (2009)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

said:
ben beğendim lan.. hepi topu 2 kere gördüm mavi penisi.. mkelanjın adem heyeklinde ne kadar penis varsa o kadardı bu da.. benimki daha büyük

Yahu herkes takımlara takmış kafayı, aşın kardeşim bunu :). Adamın filmle alakalı attığı mesaja bak, kaç yaşına geldi hala kimin çükü daha büyük euhuehe
Sosyal ağlarda paylaş

2 erkek, 2 kız şeklinde bir grup izledik.
ve penisten 4 ümüz de gözümüzü alamadık. cidden yahu, mavi mavi. nasıl alalım ?

mavi penis ve mavi penisin sahibi olan karakter olmasa (çok bayık bir karaktermiş dr manhattan) film BAYA güzel olacak. detaylar, karakterlerin işlenişi vs..

ama bu haliyle de güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

sdfds ya ben ne bileyim,bu kadar insan fark etmiş,birlikte gittiğim adamlar fark etmiş,sınıftakiler fark etmiş vs. derken LANN dedim

yani ya ben normalim,ya da toplum olarak siz sadfa gerçi herkes görülmeyecek kadar ufak değildi abi dese de filmdeki bir ton ayrıntıyı görmeme rağmen onu göremedim,garip asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Filme hala güzel mi değil mi tartışmaları arasında gitmeme kararı alanlar bu fikirlerini silsinler.Bi kere çizgi romanı okumadan gittim ve çok önyargılıydım.Buna rağmen bazı uzun buldugum sahnelere,gereksiz soundtracklere rağmen filmi cok cok begendim.Rorschach,Comedian falan sürüklüyor filmi zaten.Klişe bir süperkahramanlık filmi bekleyenler hayal kırıklıgına ugrar bunu da ekliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:
said:
ben beğendim lan.. hepi topu 2 kere gördüm mavi penisi.. mkelanjın adem heyeklinde ne kadar penis varsa o kadardı bu da.. benimki daha büyük

Yahu herkes takımlara takmış kafayı, aşın kardeşim bunu :). Adamın filmle alakalı attığı mesaja bak, kaç yaşına geldi hala kimin çükü daha büyük euhuehe

benim:D
film'e gidesim var lakin %50 gitme o paranla çikolata al onuda bi sokak köpeğine ver o da gitsin dereye atsın daha hayırlı olur diyo
diğer %50si git güzel film diyo
karar veremedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...