Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Watchmen (2009)

Sylian

Öne çıkan mesajlar

bao said:
tabi biraz da zevk meselesi ama, aynı çizerin çizgi romanından uyarlandıkları halde bi "sincity" olamadı 300. savaş sahneleri ve atmosfer açısından bi troy olamadı.

kaldı ki en az ikisi kadar iyi malzeme vardı elinde, belki daha bile iyi. o malzemeden (bana kalırsa) sabun köpüğü çıkardılar.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne lan

hayatımda gördüğüm tartışmasız en kötü filmdi.

oyunculuk kötü

senaryo yok. wild wild west'te bile senaryo cohesion vardı ki bunda o bile yok.

süperkahraman fikirleri aşırı saçma. adamlar mavi dhalsim yapmış lan sdfsfgsdg

bide loungeda gördük öeh. rezaletti rezalet
Sosyal ağlarda paylaş

çoooook kötüydü

ama burada çizgi romanı okumadığımı belirtmem lazım. belki de çizgi romanı okuyanlara güzel gelmiş olabilir ona bir şey diyemem...

hakikaten yani işkence çektim. film ara verdiğinde film falloutın başlangıcı mı olacak yoksa battlestar galacticanın filan mı karar veremedim valla

hayır bütün film o kadar saat bekledik hiçbişi olmadı yav?

Sosyal ağlarda paylaş

Jackie Earle Haley dışında oyunculuk inanılmaz kötüydü, inanılmaz yani ağlıcaktım bi ara bukadarmı kötü olur. Doğru düzgün senaryo diye birşey yoktu ztn, sinematografi sürünüyodu. Çok kötü, çok.

Komedyen ztn filmin başında ağlayarak uyarmıştı hepimizi: "IT'S A JOKE!".
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
burtonesk said:
ha bi de bazı oyuncuların yerine başka oyuncular olsa daha güzel olurmuş gibi.
nixon rolü için gregory itzin i tek geçerim. ama diğerleri iyiydi bence hele comedian, rorschak filan...

rorschach muhteşemdi yav ben kadını filan beğenmedim. gerçi kadın ultimate aktrislik yapamazdı o rolde ama neyse dsf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir de From Hell'i çekerlerse ya kalpden gider ya film Hollywood'u nukeler bence :)

edit: Lan, çekmişler zaten, yeni öğrendim wikiden. Jonny Depp oynamış hemde. Swamp Thing diyip kurtarmaya çalışayım bari (onu çekmediler değil mi?)

Not: From Hell'i okuyun diyorum, Moore'un en iyi işi bence açık ara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...