Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of The Rings Online

Ezmode

Öne çıkan mesajlar

Wayne said:

ben hic begenmedim yav bu lotroyu kastim lvl 20 ye kadarda mekanlar falan pek heveslendirmedi beni oyun icin acikcasi :S

abi deli aksiyon olmadığından sevmedim desen anlarım da mekanlar oyunda en başarılı kotarılmış iş bana göre, örneğin rivendell harikulade yapılmış. görsen fikrin değişebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar merhaba,

Laurelin'de aktif olarak oynayan kaldı mı? Oarada başlamayı düşünüyorum, ayrıca WOW'daki warrior gibi damage dealer class champion mudur? Solo ilerlenebilecek bir class olması tercihimdir, ayrıca gruplarda da istenen bir class olması end game için iyi olacaktır.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben düşünüyorum aslında. Şöyle bol quest yapayım. Shire' dan Mirkwood' a kadar bilimum yeşillik bölgeleri gezeyim dolaşayım falan. değişiklik olur.

Da oyunun VIP sürümünü 1 seferliğine mi alıyoruz, yoksa VIP olayı aylık ücret gibi mi işliyor ?

Şahsen quest pack v.b satın almayla falan uğraşmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

aha eu ile us migrate olacak. ddo gibi tek global server uzerinden oynayacagiz.

yok öyle değil

13. Will the EU servers be merged into the US servers?

No. All existing servers will become part of the Turbine service.
diyor

tamamı burada

Aslında olay batırmakla ilgili değil, hatta batmak ne kelime F2P ile çok iyi para da kazandırdılar her iki şirkete de ama neredeyse 1 senedir (hatta daha da fazla) Turbine'in Codemasters'tan yönetimi devralacağı yazılıp çiziliyodu ve şu anda öyle bir durum yok deniyordu. Bu gerçekleşmiş oldu böylece. Codemasters hep geriden gelip tökezliyordu zaman zaman. Mesela community konusunda Turbine çok daha gelişmişti. Avrupa ise yavan kalıyodu, lorebook, my.lotro.com olayını biliyosunuzdur, veya US forumlarındaki görsel güzelliği, karakterlerin/oyun hesabının internet üzerinden izlenebilirliğini vs.

Bence iyi oldu, daha profesyonel şekilde yönetilecek sunucular bundan sonra. Sunucu isimleri bile değişmiyor sadece Turbine bütün sunucuları tek elden yönetecek özetle.

7. What will happen to my characters and items?

After you have completed the account migration process, all of your characters and items will be available to you. You need only log in to the game and they’ll be there waiting for you, right where you left them (even the server names are staying the same).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...